Kayışdağı Bilgisayar Servisi

Kayışdağı bilgisayar servisi olarak bu bölgeden gelecek tüm bilgisayar arızaları için kaliteli ve garantili çözümler sunmaya KRY Bilgi Teknolojileri olarak devam ediyoruz.

kayışdağı bilgisayar servisi

Kayışdağı’nda bilgisayarlarınız için bakım, onarım ve tamir hizmetlerini bir arada sunan KRY Bilgi Teknolojileri markası fark etmeksizin yazıcı ve laptop problemlerini de başarılı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Kayışdağı bilgisayar servisi uzun yıllardır bu alanda hizmet sunarken her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaya devam etmiştir. Üstelik uygun fiyatlarla çalışmalarına devam eden firmamız, ev ve iş yerlerinize bilgisayar servis hizmeti verirken tüm teknik servis problemleri için anında çözüm üretmektedir.

Kurumsal Çözümler

Bilişimde kaliteli ve güvenilir çözüm ortağını olan KRY Bilgi Teknolojileri, 7/24 ulaşabileceğiniz kapsamlı firmalardan biridir. Haliyle bugüne kadar hizmet verdiğimiz kurumsal firmaların memnuniyetini sağlarken daima yenilikçi çözümlerle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kayışdağı bilgisayar servisi her zaman teknoloji odaklı bir kurum kültürüne sahiptir. Ayrıca şirketlerin problemlerinin teşhis ve çözümünde anında gerekli aksiyonları alırken hızlı müdahale sayesinde kalıcı çözümler sunmayı sürdürüyoruz.

Firmamız kurumsal hizmetlerde doğru teşhis prensibine bağlı olarak çalışmaktadır. Yani yılların verdiği deneyim ve bilgi birikimiyle beraber başarılı sonuçlarla karşılaşmanız mümkündür. Kayışdağı’ndan gelecek tüm talepler için hızlıca harekete geçen uzman ekiplerimiz, nitelikli insan kaynağını oluşturduğu için her zaman tercih ve tavsiye edilmektedir.

Kayışdağı bilgisayar servisi olarak kurumsal anlamda sunduğumuz hizmetler;

  • Sanallaştırma
  • Kurumsal bakım anlaşmaları
  • Server kurulumu
  • Server satışı
  • Firewall çözümleri
  • Arşivleme / yedekleme
  • Network altyapı çözümleri şeklinde sıralanmaktadır.

Ayrıca firmamız donanım satış hizmeti, sistem odası kurulumu ve lisanslama – takip sürecini de başarılı bir şekilde yönetmektedir. O halde şirketler ağ bilişim sürecinde her türlü kurulum, bakım, onarım ve tamir işlemleri için firmamızla iletişime geçebilir.

Firewall Çözümleri: Kapsamlı bir yazılım çözümü olan Firewall, ağ sistemlerinin güvenliğini sağlamaktadır. İşletmelerin internet alt yapılarına yönelik sızmaları ve saldırıları engelleyen bu çözümler, başarılı bir şekilde sunulmaktadır.

Network Altyapı Çözümleri: İşletmelerin tüm sistem kurulumlarında mutlaka network altyapı desteği de sunulmalıdır. Elbette bilgi teknolojilerinde her zaman tecrübeli ekiplerden hizmet alınmalıdır. O halde Kayışdağı bilgisayar servisi olarak bu konuda da başarılı çözümler ürettiğimizi unutmayın.

Yedekleme ve Arşivleme Çözümleri: İşletmeler verilerinin güvenliğini sağlamak zorundadır. Olası bir veri kaybı ciddi anlamda şirketlere zarar verebilir. O halde yedekleme ve arşivleme çözümleri için KRY Bilgi Teknolojilerini tercih edebilir ve sorunsuz bir altyapıda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Kayışdağı Bilgisayar Bakım ve Onarım Hizmetleri

Laptop ya da masaüstü bilgisayarlarınızda yaşayabileceğiniz her türlü sorun için Kayışdağı bilgisayar servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız bu alanda ekran değişimleri, laptop chipset değişimi ve diğer sorunlar için hızlıca hizmet vermektedir. Bilgisayar arızalarına günümüzde bireysel uygulamalarla müdahale edilmemesi gerekir. Çünkü hatalı yaklaşımlar bu cihazların tekrar çalışmamasına neden olabilir. Aynı durum yazıcılar için de geçerlidir. KRY Bilgi Teknolojileri sadece bilgisayarlar için değil her marka yazıcının tamiri için de gerekli çözümleri sunmayı sürdürmektedir.

Kayışdağı’ndan gelecek taleplere anında yanıt veren firmamız 7/24 olarak hizmet sunmaktadır. Mail ya da telefon aracılığıyla ulaşacağınız teknik ekibimiz öncelikle adresinize gelerek sorunu yerinde inceler. Daha sonra arıza tespiti yapar ve müşterilerine gerekli bilgileri aktarır. Çözüm ofisimize getirilen bilgisayarlarınız yeniden incelendikten sonra gerekli olan bakım ve onarım çalışmasına alınır. İstanbul’daki trafik yoğunluğuna bağlı olarak kısa sürede adresinize ulaşan ekiplerimie [email protected] üzernden de ulaşabilirsiniz. KRY Bilgi Teknolojileri alanında uzman çalışanlarla uzun yıllardır bilişim sektöründe yer aldığı için daima tercih ve tavsiye edilen firmalar arasında ilk sıradadır. Bu yüzden sunulan hizmetlerin tamamı da yine firmanın garantisi kapsamındadır.

Scroll to Top