Kartal Bilgisayar Servisi

kartal bilgisayar servisi

KRY Bilgi Teknolojileri, Kartal bilgisayar servisi kapsamında çalışmalarını günün her saatinde gerçekleştirmektedir. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

kartal bilgisayar servisi

KRY Bilgi Teknolojileri, Kartal bilgisayar servisi olarak 7/24 çalışmalarına devam etmektedir. Tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde her türlü soruna hızlıca çözüm üreten ekibimiz ayrıca başarılı sonuçlarla müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Laptop ya da masaüstü bilgisayarların markası fark etmeksizin her türlü çalışmayı sunarken aynı zamanda dünyaca ünlü markalarla çözüm ortaklığı oluşturmaya devam ediyoruz. Sunduğumuz hizmetler hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin tamamını kapsamaktadır.

Kartal Bilgisayar Bakım ve Tamir Hizmetleri

Kartal’dan gelen talepleri kısa sürede karşılayan Kartal bilgisayar servisi olarak donanım ve yazılım sorunlarına anında müdahale ediyoruz. Öncelikle bilgisayarların ekran değişimleri başta olmak üzere laptop tamiri, virüs sorunları, donanım güncellemeleri, işletim sistemi kurulumları ve yazıcı tamiri gerçekleştiren firmamız alanında uzman teknik personellerle hizmet vermektedir. Öte yandan bilgi işlem teknolojilerinde yönetim, bakım ve destek sürecini de kapsamlı bir şekilde ele alırken bilgisayar tamir uygulamalarını en son teknolojilere uygun olarak gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Firmamıza gelen bilgisayar arıza talepleri genelde virüs sorunları ile harddisk problemleridir. Ancak çoğu zaman laptop chipset ve ekran değişimi ile beraber yazıcı tamiri gibi konularda gelen talepler de hızlı bir şekilde karşılanmaktadır. Bilgisayarlarınızın daha uzun ömürlü olması adına firmamızı günün herhangi bir saatin arayarak teknik destek alabileceğinizi de unutmayın.

Firmalar için Yazılım Hizmetleri

KRY Bilgi Teknolojileri, bilgisayarların bakım, onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştirirken kurumlar için de gerekli çözümleri sunmaktadır. Özellikle de network altyapı çözümleri ile beraber firewall çözümleri, server satış işlemleri ve kurulumu, kurumsal bakım anlaşmalı, arşivleme, yedekleme ve sanallaştırma gibi konularda da Kartal bilgisayar servisi olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bunlara ek olarak donanım satış hizmeti, lisanslama ve sistem odası kurulumları için de bizi aramanız yeterli olacaktır.

Garanti Kapsamında Sunulan Yazılım Çözümleri

İşletmelerin network altyapı ve çözümleri konusunda talep ettiği hizmetleri kısa sürede sunan firmamız aynı zamanda arşivleme, yedekleme ve diğer çözümleri de başarılı çalışmalarla desteklemektedir. Bu noktada veri güvenliğinin korunması adına sunduğumuz hizmetlerin tamamı garanti kapsamındadır. Ayrıca kötü yazılımlara karşı ağ sistemlerinin korunması için firewall çözümleri sunan firmamız, bilgilerin yedeklenme aşamasını da yönetmektedir.

Kartal Bilgisayar Servisi Nasıl Çalışır?

Firmamıza gelen taleplerle anında harekete geçen profesyonel çalışanlarımız ilk olarak kurum kültürüne sahiptir. Yani geliştirdiğimiz hizmet modelleriyle teknolojiyi yakalamış bir firma olarak çalışmaktadır. Müşteri sorunlarını hızlıca analiz eden ve çözüm üreten Kartal bilgisayar servisi bu yüzden en çok tercih edilen kontrol ve denetim firması olarak dikkat çekmektedir.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet sunarken nitelikli insan kaynağına sahip olan servisimiz %100 müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet ağını genişletmektedir. Bu yüzden Kartal bölgesinden gelen talepler de hızlıca karşılanmaktadır. Kurumsal ya da bireysel olarak tüm bilgisayar ve yazıcı modellerine özel çalışmalar gerçekleştirirken bu hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.

Bilgisayarlarınız için yenilikçi çözümlerle yola çıkan KRY Bilgi Teknolojileri, laptop ve masaüstü bilgisayarlarınızda yaşayabileceğiniz teknik sorunlara kısa sürede çözüm üretir. Bu yüzden Kartal bölgesinden dilediğiniz her an bizlere ulaşmanız yeterlidir. Alternatif olarak [email protected] mail adresimizi de kullanabilirsiniz. Güleryüzlü ve profesyonel teknik ekibimiz İstanbul’daki trafik yoğunluğuna bağlı olarak adresinize gelecek ve yerinde arıza tespiti yapacaktır. Ardından Kartal bilgisayar servisi çözüm ofisimize getirilecek olan bilgisayarlarınız burada KVKK yani verilerin güvenliği kapsamında onarılacaktır. KVKK, kişisel verilerin korunması hakkıdır. Bizler de bu konuda gerekli desteği sunarak bilgilerinizin 3. şahıslara ulaşmasını engelliyor ve işlemlerin ardından bilgisayarlarınızı sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Scroll to Top