Bostancı Bilgisayar Servisi

bostancı bilgisayar servisi

KRY Bilgi Teknolojileri, Bostancı bilgisayar servisi olarak bölgeden gelecek tüm bilgisayar ve yazıcı arızaları için çalışmalarına devam etmektedir.

bostancı bilgisayar servisi

Laptop ve bilgisayarlarınızda yaşanan tüm sorunlar için artık KRY Bilgi Teknolojilerine dilediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz. Uzun yıllardır Bostancı bilgisayar servisi olarak hizmet sunan firmamız aynı zamanda yazıcıların tamir, bakım ve onarım işlerini de başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Kurumsal ya da bireysel müşterilerimizin her zaman memnuniyetini sağlarken uygun fiyatlarla kaliteli çözümler sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Kurumsal Bilgisayar Çözümleri

İşletmeler için birbirinden farklı çözümler sunan firmamız başta Firewall ve Network altyapı olmak üzere sanallaştırma, donanım satış, yedekleme ve arşiv, server kurulumu ile sistem odası kurulumu gibi hizmetleri vermeyi sürdürmektedir. Elbette işletmelerin ağ ve bilişim teknolojileri her zaman güvenli olmalıdır. Veri kaybını engellemek ya da dışarıdan internet ağına yapılabilecek sızmaları önlemek adına Firewall çözümlerinden yararlanmanız gerekiyor. Tam da bu noktada Bostancı bilgisayar servisi bu konudaki tüm taleplerinizi hızlıca karşılıyor ve daha güvenli bir alt yapıya sahip olmanızı garanti ediyoruz.

Firewall çözümlerinin yanı sıra Network altyapı çözümlerinde de mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Çünkü uzun yılların tecrübesi ve profesyonel çözüm anlayışımız sayesinde ağ sistemlerinizin kurulum ve güvenliğini sağlıyoruz. Tüm ağ altyapı sisteminin tasarlandığı bu hizmetlerde ayrıca sisteme kabul edilen aktif ve pasif bileşenlerin seçimini de yaparak teslim ediyoruz.

KRY Bilgi Teknolojileri, server satış ve kurulumu için de günün her saatinde çalışmalarını sürdürmektedir. Sunucu sistemlerinizdeki problemlerin yanı sıra yeni bir server kurulumu ve yönetimi konusunda destek almak için bizi aramanız yeterlidir.

Yedekleme ve Arşivleme Çözümleri

İşletmelerin veri kaybını engellemek adına yedekleme ve arşivleme çözümleri sunuyoruz. Aynı zamanda en yeni çözümler ile karşınıza çıkan firmamız SAN, DAS ve NAS gibi yedekleme yöntemlerinden faydalanmaktadır. Yine bu süreçte bilgiye erişimi engelleyen tüm faktörleri ortadan kaldırarak işletmelerin veri bütünlüğünü sağlamayı sürdürüyoruz.

Kurumsal Bakım Anlaşmaları

Firmalar iş verimliliğini sürdürmek için bilgisayar teknolojilerinin düzenli bakım ve onarımını yaptırmalıdır. Özellikle de donanım sistemlerinden kaynaklanan sorunların ortadan kaldırılması için Bostancı bilgisayar servisi olarak tespit ve çözüme yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İşletmeler tarafından aktif bir şekilde kullanılan bilgisayar ve sistemlerinin bakım ve arızaları için de 7/24 firmamızı aramanız yeterlidir.

Bostancı Bilgisayar Tamiri

Firmamız yazılımsal sorunlarla beraber donanım kaynaklı problemler için de anında çözüm sunmaktadır. Öncelikle teknik ekibimiz, müşterilerimizden gelen taleplere anında yanıt vermekte ve doğrudan adrese ulaşarak arıza tespiti yapmaktadır. Bilgisayarınızın markası ya da türü ne olursa olsun her türlü donanım arızaları, virüs temizleme, harddisk sorunları, hatalı driver yükleme ve buna benzer sorunlar için KRY Bilgi Teknolojilerinden yararlanmanız yeterlidir. Bostancı bilgisayar servisi olarak Bostancı’dan gelecek tüm arıza kayıtlarını incelerken aynı zamanda yazıcılar için de tamir sürecini yönetmeye devam ediyoruz.

Masaüstü bilgisayarlarda en çok görülen ve firmamızdan çözüm için talep edilen arızalar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Bilgisayarım açılmıyor.
  • Bilgisayarımda mavi ekran var.
  • USB port okumuyor.
  • Laptop ekranı kırıldı.
  • Bilgisayar kasasından ses geliyor.
  • Bilgisayarıma virüs bulaştı.
  • Bilgisayarım kendini resetliyor.
  • Dizüstü bilgisayarıma su döküldü.

Bu ve buna benzer sorunlar için Bostancı bilgisayar servisi sayesinde hizmet alabileceğinizi unutmayın. Değerli müşterilerimiz güleryüzlü ekibimiz sayesinde %100 müşteri memnuniyetini yaşarken aynı zamanda kaliteli çözümlerle tanışmaktadır. Web sitemizde yer alan iletişim numarasının yanı sıra [email protected] e-mail adresimiz üzerinden hizmet talep etmeniz yeterlidir. Profesyonel ekibimiz, İstanbul’daki trafik yoğunluğuna göre adresinize gelerek arıza kaydı oluşturacak ve ardından da sorunun kaynağına ulaşarak süreci tamamlayacaktır.

Scroll to Top