fbpx

Çekmeköy Bilgisayar Servisi: Garantili Hizmet

çekmeköy bilgisayar servisi

Çekmeköy bilgisayar servisi KRY Bilgi Teknolojileri, tüm hizmetlerini garanti kapsamında veriyor. Ayrıca her türlü bakım sözleşmesi yapıyoruz.

çekmeköy bilgisayar servisi

Garanti Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler

Garanti kapsamında birçok hizmeti sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Garanti kapsamı altında sunduğumuz hizmetler:

Daha birçok hizmeti sizlere garanti kapsamında sunuyoruz.

Bilgisayar Bakım Anlaşması Hizmetimiz

Çekmeköy Bilgisayar servisi olarak dilediğiniz sürelerde bakım anlaşması gerçekleştiriyoruz. Böylece kur farkından etkilenmeden tüm bilgisayarlarınızın ve ağ sistemlerinizin bakımını gerçekleştiriyoruz.

Sizler için sunduğumuz bakım sözleşmesi hizmetlerimizi aşağıda sıraladık.

Yıllık Bakım Sözleşmesi

Yıllık bakım sözleşmesi yaptırarak, bir yıl boyunca tüm bilgisayarlarınızın ve sisteminizin bakımını yaptırabilirsiniz. Böylece yüksek oranda tasarruf sağlamış olacaksınız. Servise tonlarca para ödeyip zaman kaybetmeyin.

Network Bakım Sözleşmesi

Network bakım sözleşmesi kapsamında, aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz:

  • Her türlü yazılımın kurulması,
  • Limitsiz servis desteği,
  • Koruyucu bakım,
  • Güvenlik duvarı çözümleri,
  • Bilgisayar donanım desteği,
  • Periyodik bakımlar,
  • Envanter takibi,
  • Yerinde teknik servis desteği,
  • Eğitim verilmesi

Bilişim Bakım Sözleşmesi

Bilişim bakım sözleşmesi yapıyoruz. Bilişim konusundaki tüm sorunlarınızı çözüyoruz.

Yazılım Bakım Sözleşmesi

İşletmelerinizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda birçok yazılıma ihtiyacınız olacak. Yazılım bakım sözleşmesi yaptırarak, yazılımlarınızın güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece şirketinizin ihtiyacı olan yazılımlarınız işinizi görmeye devam eder.

Bakım sözleşmesinin geçerli olabilmesi için tüm yazılımlarınızın lisanslı olması gerekir.

Şirket bünyenizde bulunan tüm bilgisayarlarınızın garanti kapsamında olup olmadığı bilgisinin tarafımıza bildirilmesi gerekir.

Ayrıca bilgisayarlarınıza indirdiğiniz lisansız programlar ya da virüslü verilerden siz sorumlu olacaksınız. Bu yüzden bakım sözleşmesinde bu hususların yer aldığını unutmayın. Çünkü lisanssız programlar ve virüslü dosyalar bilgisayarlarınıza zarar verir ve veri güvenliğinizi tehlikeye atar.

Yazılım bakım sözleşmesinde ayrıca bakımın yapılacağı durumlarda yer alır. Genelde mesai saatleri içerisinde bakım işlemleri gerçekleştirilir.

Mutlaka Okumalısın !  Voip Numara Ve Analog Numara Arasındaki 5 Önemli Fark?

Sarf Malzeme Tedariği

İşletmeleriniz için birçok bilgisayar sarf malzemesine ihtiyacınız olacak. Ayrıca yazıcılarınız için de istediğiniz kalitede kartuş malzemelerini alabilmelisiniz. Tüm sarf malzeme tedariği ihtiyaçlarınızı tam zamanında gideriyoruz.

Birçok işletme maliyetleri düşünerek orijinal olmayan ürün kullanır. Bu durumun bir sonucu olarak cihazları zarar görür. Aslında orijinal olmayan bilgisayar sarf malzemelerinin kullanılması uzun vadede işletmelere daha pahalıya mal olmaktadır.

Orijinal sarf malzeme ürünlerini en ekonomik fiyata almanızı sağlıyoruz. Çekmeköy bilgisayar servisi KRY Bilgi Teknolojileri firmasından garantili sarf malzeme tedariği yapabilirsiniz. Böylelikle para ve zamandan tasarruf edersiniz.

Sancaktepe bilgisayar servisi hizmetiz içinde ilgli sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top