Çekmeköy Bilgisayar Servisi

çekmeköy bilgisayar servisi

Çekmeköy’de bilgisayar servisi arayışlarınız için artık firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bilgi teknolojilerinde tek çözüm ortağınız olan Çekmeköy bilgisayar servisi olarak başta işletmelerin operasyon ve faaliyetlerini kapsamlı bir şekilde yürütürken ağ sistemlerinin güvenliği, yedekleme ve arşivleme, network alt yapı çözümleriyle beraber Laptop chipset değişimi, Laptop ekran değişimi ve tamiri ile yazıcı kurulumu gibi hizmetlerden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

çekmeköy bilgisayar servisi

O halde tüm konularda bilgisayar destek hizmeti almak için öncelikle KRY Bilgi Teknolojileri firmamızı ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır.

Çekmeköy Bilgisayar Teknik Servisi

Masaüstü ya da Laptop bilgisayarlarınızda yerinde destek ve kontrol sağlayan Çekmeköy bilgisayar servisi aynı zamanda uzun yılların deneyimi sayesinde tüm sorunlara karşı hızlı çözüm anlayışı ile hareket etmektedir. Firmamızda çalışan nitelikli insan kaynaklarımız, hizmet ve çözümlerde daima %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu yüzden teknolojinin imkanlarından yararlanarak sunduğumuz hizmetlerin tamamında garantili bir yaklaşım tarzını benimsiyor ve bilişim sektörüne yeni bir bakış açısı getiriyoruz.

Bilgisayar teknik servisimize gelen müşterilerimiz genelde virüs, işletim sistemi, bilgisayarın kendiliğinden resetlenmesi ya da yazıcı sorunları nedeniyle destek talep etmektedir. Bunun yanı sıra monitör arızaları, driver yükleme sorunları ya da anakart sürücülerinin hatalı yüklenmesi nedeniyle de mağduriyetler yaşanmaktadır. Bizler bilgisayarın markası ne olursa olsun teknik açıdan değerlendirme yaparak sorunun ana kaynağına ulaşıyor ve süreci başarılı bir şekilde yönetiyoruz.

Çekmeköy bilgisayar servisi olarak sunduğumuz hizmetler;

 • Yazıcı tamiri
 • Laptop tamiri
 • Notebook tamiri
 • Network kurulumu
 • Donanım güncelleme işlemleri
 • Bilgilerin talep edilen kaynaklara yedeklenmesi
 • İşletim sistemi kurulumu ve güncelleme işlemleri
 • Firmaların yazılım ve donanım ürünlerinin entegrasyonu
 • Bilgi işlem teknolojilerinin yönetim, destek ve bakım hizmetleri şeklinde sıralanmaktadır.

Çekmeköy Bilgisayar ve Laptop Tamiri

Laptop ya da masaüstü bilgisayarlarınızda yaşanacak teknik sorunların tamiri için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda notebooklarda sıkça karşılaşılan sorunları sıralayacak olursak;

 • Tamir edilemeyen anakartlar
 • Laptop chipset arızaları
 • Menteşe ve kasa tamiri
 • Laptop sıvı arızaları
 • Ekran kırılması
 • Harddisk arızaları
 • Laptop hızlı ısınma şeklindedir.

Masaüstü bilgisayarlarda ise genelde donanım ve yazılım sorunları ortaya çıkmaktadır. Çekmeköy bilgisayar servisi olarak sunduğumuz tüm hizmetler garanti kapsamındadır. Bu yüzden bireysel ya da kurumsal anlamda hizmet almak için KRY Bilgi Teknolojilerine ulaşmanız yeterli olacaktır.

KVKK’ya Göre Sorumlu Hizmet Anlayışı

Firmamız, 2016 yılında kanunlaşan ve hayata geçirilen KVKK yani ‘Kişisel Verilerin Korunması Hakkı’ kapsamında hizmet vermektedir. İlgili yasa ile kişisel veriler gelişigüzel toplanamaz ve erişime açılamaz. Bu sayede firmalarınız ya da bireysel hizmet taleplerinde verilerinizin korunduğunu ve 3. şahıslarla paylaşılmadığını kesin bir dille paylaşmak isteriz.

Çekmeköy Kurumsal Çözümler

Firma olarak kurumsal bakım anlaşmaları başta olmak üzere sistem odası kurulumu, server satış ve kurulumları, sanallaştırma, donanım satış, yedekleme, arşivleme ve lisanslama gibi çözümler üretmeye devam ediyoruz. Çekmeköy’deki işletmelerin yanı sıra bölge genelinden firmamıza ulaşan diğer işletmeler bu hizmetlere ek olarak firewall çözümleri ile network altyapı çözümleri konusunda da garantili hizmetlerden yararlanabilmektedir.

Server Satış – Kurulum: Güvenlik açıklarının kapatılması için yeni bir servera ihtiyaç duyanlar artık firmamızdan destek alabilir. Profesyonel bir şekilde sunucu sistemlerinde çalışmalar gerçekleştiriyor ve işletmenizin güvenliğini sağlıyoruz.

Network ve Altyapı: İşletmelerin network ve alt yapı çözümlerinde son teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Firewall Çözümleri: Siber saldırılar, zararlı yazılımlar ve sızmalara karşı firmamız en etkili firewall çözümlerini üretmektedir.

Bunlara ek olarak yedekleme – arşivleme, donanım satış ve sistem odası kurulumları için de artık Çekmeköy bilgisayar servisi ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca bizlere [email protected] e-posta adresimizden ulaşabilir veya iletişim kısmında yer alan numaralar üzerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Güleryüzlü ekibimiz daima en kısa sürede destek olmak için bir telefon kadar uzaktadır. Ayrıca servis süremiz, servis yoğunluğumuz ve İstanbul trafik koşulları nedeniyle değişiklik göstermektedir.

Scroll to Top