fbpx

Tüm Güncelleme İşlemleri Sancaktepe Bilgisayar Servisinden Sorulur

sancaktepe bilgisayar servisi

Sancaktepe bilgisayar servisi KRY Bilgi Teknolojileri, yazılım hizmetlerinden, format işlemlerine kadar birçok hizmeti ayağınıza kadar getiriyor.

sancaktepe bilgisayar servisi

İşletmeler için Yazılım Hizmetleri

İşletmenizde daha iyi hizmet verebilmek adına ney ihtiyacınız var? İşletmenizin neye ihtiyacı olduğunu iyi biliyoruz.

Sizler için özel olarak hazırladığımız yazılım hizmetleri sayesinde, az zamanda çok iş yapacaksınız.

Mesela muhasebe departmanınızdaki yoğunluğu üzerinizden alacak ve size zaman kazandıracak, yazılım sistemlerimiz var.

Ya da insan kaynakları bölümünde işinizi oldukça kolaylaştıracak yazılım çözümlerimizi mutlaka görmelisiniz.

Depolarınızdaki ürünleriniz için stok yazılımınıza ihtiyacınız olacak. şirketinizdeki envanteri böylelikle daha iyi kontrol altına alacak ve herhangi bir kayıp yaşamayacaksınız.

Şirket merkezinizden kilometrelerce uzakta olsa da, şubelerinizle en iyi koordinasyonu sağlayacak sistemlere sahibiz ve bu sistemleri sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Donanım Güncelleme İşlemleri

Bilgisayar ya da ağ sistemleriniz ne kadar güçlü olursa olsun, değişen iş hacmi ve şartlardan dolayı yetersiz hale gelecektir. Mesela kişisel bir bilgisayar düşünün. Zamanının en iyi teknolojisine sahip ve oldukça da pahalı.

Bundan 20 yıl sonra aynı bilgisayar için artık teknolojinin son harikası ya da güçlü diyebilir miyiz? Tabi ki hayır.

Her teknoloji gibi o bilgisayarın teknolojisi de eskiyecek ve artık birçok ihtiyaca cevap veremeyecektir.

Şirketlerin için durum daha önemlidir. Mesela bir şirkette onlarca bilgisayar ve ağ sistemleri vardır. Değişen yapıya bir şirketin ayak uydurması, o şirket için hayati öneme sahiptir.

Şirketlerdeki bilgisayarları tamamen değiştirmiyoruz. Ancak eskiyen ya da artık ihtiyaca cevap veremeyecek durumda olan parçaların değişimini gerçekleştiriyoruz. Tabi ki dilerseniz tüm bilgisayarlarınızı ve ağ sistemlerinizi yenileyebiliyoruz da…

Unutmayın donanım güncelleme demek, taze bir nefes ve yenilenme demektir.

Ekran Kartı Güncelleme

Firmanızdaki bilgisayarlarınızın performansını sürdürebilmesi için ekran kartı güncelleme işleminin gerçekleştirilmesi gerekir.

Ekran kartları grafik tabanlı işlemlerin hızlı ve daha iyi yapılabilmesini sağlar. En kaliteli ve en iyi ekran kartlarını eskileri ile değiştiriyoruz.

Mutlaka Okumalısın !  Thin Client Nedir?

Driver Güncelleme

Bilgisayarla SSD hardisk takılması başta olmak üzere tüm driver güncelleme işlemlerinizi yapıyoruz. Üstelik kısa sürede ve işlerinizi aksatmadan.

Harddisk Güncelleme

Eğer bilgisayarınızda eski harddisk sistemi varsa, hala birçok işlemde zorluk yaşıyorsunuz demektir. Dilerseniz eski depolama birimlerini yeni SSD teknolojisi ile değiştirelim. Özellikle laptop cihazlarınızda yapacağımız bu değişim ile birlikte hız ve performansta artış olduğunu göreceksiniz.

İşlemci Güncelleme

Yeni nesil işlemcilerle bilgisayarınızdan daha iyi verim alabilirsiniz. İşlemci bilgisayarın hızına ve performansına doğrudan etki eder.

Yoksa siz hala i5 işlemci teknolojisini mi kullanıyorsunuz. Bu teknolojiden onlarca kat daha iyi bir sistemi kullanmak istemez misiniz?

Network Sistemi Güncelleme

Ağ sistemlerinizdeki  eskiyen parçaları ve yazılım sistemlerini yeniliyoruz. İnternetin değişen ortamına ayak uydurabilmeniz için network sistemlerinizin de dönemsel olarak yenilenmesi gerekiyor.

Sancaktepe bilgisayar servisi olarak, sizler için en yeni çözümleri sunuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin.

Bilgisayar Format İşlemleri

Format kelimesi İngilizceden alınmadır. Biçim anlamına gelir. Yani herhangi bir nesnenin biçimini ifade eder. Ya da o nesnenin biçiminin değiştirilmesini ifade eder.

Bilgisayar sistemlerinde ise format kelimesi, bilgisayar içindeki tüm bilgilerin ve yapının sıfırlanması anlamını taşır.

Her zaman olmasa da bilgisayarınız ya da ağ sisteminiz yavaşladığında, taze bir başlangıç yapmak gerekir.

En iyi format, kurallı ve sistemli olarak yapılandır. Çünkü öncelikle daha önceki sisteminizin korunması gerekir. Bilinçsiz olarak yapılacak format işleminden sonra, sizin için önemli olan yapıları ve verileri kaybedebilirsiniz. Tabi ki bu durumu hiçbir şirket ya da işletme kabul etmez.

Bilgisayar format atma ve kurulum işlemleri için bizi arayın. Bir çayınızı içmeye gelelim.

İşletim Sisteminizi Kuruyoruz ve Güncelliyoruz

İhtiyacınız olan ve tüm gereksinimlerinizi karşılayacak işletim sistemi kurulumunu gerçekleşiyoruz. Dönemsel olarak işletim sisteminizi güncelliyoruz ve güncel kalmasını sağlıyoruz.

Birçok kişi her yerde Windows işletim sisteminin kullanıldığını zanneder. Oysa ki durum hiç de öyle değildir.

Mesela matbaa ve reklam sektöründe en çok MAC OS işletim sistemi kullanılır. Nedeni ise grafik tabanlı işlemleri en iyi Macintosh bilgisayarların ve bu bilgisayarlarda bulunan işletim sisteminin yapabilmesidir. Mesela Windows işletim sistemlerinin yapısı grafik yoğunluğu oldukça fazla olan işlemleri yapmaya yeterli değildir.

Mutlaka Okumalısın !  Tüm Teknik Sorunların Çözümünde Ümraniye Bilgisayar Servisi

Bazı işletmeler de Linux işletim sistemini kullanır. Çünkü tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen tek işletim sistemi Linux’tur.

İhtiyacınız olan işletim sistemi neyse, yalnızda o işletim sistemini kuruyoruz. Ağ sisteminizi de kurduğumuz işletim sistemine göre yapılandırıyoruz.

Çekmeköy bilgisayar servisi hizmetimiz içinde ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top