Sancaktepe Bilgisayar Servisi

sancaktepe bilgisayar servisi

KRY Bilgi Teknolojileri, Sancaktepe bilgisayar servisi çözümleri sunarken bu hizmetleri en uygun fiyatlarla buluşturmaya devam etmektedir.

sancaktepe bilgisayar servisi

Sancaktepe’de profesyonel bir şekilde hizmet sunan bilgisayar servisimiz yazılımsal ve donanımsal anlamda ihtiyacınız olan tüm çalışmaları gerçekleştirmektedir. Sancaktepe bilgisayar servisi ayrıca uzun yılların tecrübesiyle hizmet sunarken aşağıdaki durumlar için uzman kadrosuyla beraber sizlere destek vermektedir;

  • Monitör tamiri
  • Notebook tamiri
  • İşletim sistemi kurulum ve güncelleme işlemleri
  • Format
  • Yazıcı tamiri
  • Bilgi işlem teknolojilerinde destek, bakım ve yönetim
  • Virüs taramaları
  • Network kurulum aşamaları
  • Donanım güncelleme

Sunduğumuz bu hizmetlere ek olarak laptop chipset ve ekran değişimi, masaüstü bilgisayar tamiri ve sistem kurulumları ile parça değişimleri gibi talepleri de firmamızla paylaşmanız yeterlidir. Bilgisayarlarınızın markası ne olursa olsun kısa sürede etkili çözüm üretirken en uygun fiyatlarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İşletmeler için Yazılım Hizmetleri

İşletmelerin yazılım konusunda ihtiyacı olan tüm seçenekleri sizlere sunan Sancaktepe bilgisayar servisi aynı zamanda server satışı, donanım satışı, network alt yapı çözümleri ile beraber sunucu bakım, firewall çözümleri gibi konularda da yüksek memnuniyet kapsamında çalışmaktadır. KRY Bilgi Teknolojileri, bilişimde profesyonel ve kaliteli çözüm ortağınız olarak hizmet sunduğu için bugüne kadar başarılı bir şekilde büyümeye devam etmiştir.

Firmaların kurumsal bakım anlaşmaları, server satışı ve kurulumu, network alt yapı çözümleri, arşivleme ve yedekleme, sanallaştırma çözümleri, lisanslama, donanım satış ve sistem odası kurulumu gibi ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Günün her saati anında iletişim kurabileceğiniz KRY Bilgi Teknolojileri sayesinde artık güvenlik ağı sorunlarına karşı kesin tedbir alabilirsiniz. Yani korunmasız olan internet ve bilgisayar ağınız artık Sancaktepe bilgisayar servisi çalışmaları sayesinde sorunsuz olarak kullanılmaya başlanacaktır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet sunarken İstanbul’un pek çok bölgesinden gelen talepleri de karşılamaya devam ediyoruz.

Server Satış ve Kurulum Hizmetleri

İşletmelerin ihtiyacı olan server satışı ve kurulum hizmetleri, firmamız tarafından kapsamlı bir şekilde uygulanmaktadır. Güvenilir bir server kurulumu yapan firmamız ayrıca server yönetimi konusunda da detaylı bilgileri paylaşmaktadır.

Başarılı Network Çözümleri

Network ve alt yapı çözümleri için Sancaktepe bilgisayar servisi olarak güvenilir sistemler oluşturmaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra şirketlerin bilgi sistemlerinde yaşanabilecek olumsuzlukları tespit ederek aksiyonlarımızı almaya devam ediyoruz.

Sancaktepe Bilgisayar Tamiri

KRY Bilgi Teknolojileri öncelikle kurum kültürüne teknoloji odaklı yaklaşır. Bu yüzden geliştirdiğimiz hizmetler daima en son teknolojilerden oluşur. Firmamız müşterilerin sorunlarını yerinde tespit ederek çözüm için gerekli olan kontrol ve hızı devreye alır. Her zaman yapıcı çözümler sunduğumuzdan dolayı doğru teşhisin de önemini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz.

Her türden bilgisayar ve laptop markasının tamirini gerçekleştiren Sancaktepe bilgisayar servisi olarak pek çok çözüm ortağımız ile çalışmayı sürdürüyoruz. Bilgisayarlarınızda yaşanabilecek ekran sorunları, ekran kırılmaları, laptop sıvı kaçması, art arda resetleme, harddisk problemleri ve aklınıza gelen her türlü problem için bize ulaşmanız yeterlidir. Sancaktepe’deki tek yetkili bilgisayar servisi olarak nitelikli insan kaynağına sahip olduğumuz için sunulan tüm hizmetler garantili olarak paylaşılmaktadır.

Bilgisayar tamirinin yanı sıra marka fark etmeksizin tüm yazıcı modelleriyle ilgili de aksiyon almaya devam ediyoruz. Yazıcıların takılması ya da çalışmaması sonucu yaşanabilecek mağduriyetleri ortadan kaldıran Sancaktepe bilgisayar servisi, yedek parça tedariki konusunda da başvuracağınız en güvenilir firma olarak bilinmektedir.

Günün herhangi bir saatinde ulaşabileceğiniz firmamızın iletişim numarası web sitemizde mevcuttur. Alternatif olarak [email protected] e-mail adresinden de taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız, İstanbul’daki trafik yoğunluğuna göre en kısa zamanda paylaştığınız adrese gelerek arıza tespiti yaptıktan sonra hızlıca çözüm üretecektir.

Scroll to Top