Bilgisayar Sistemleribakım onarım çözümleri

İstanbul bilgisayar teknik servis çözümleri için günün her saatinde KRY Bilgi Teknolojileri ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Tüm çalışmalarımız firmamızın garantisi kapsamındadır.

KRY Bilgi Teknolojileri olarak bilgisayar teknik servis çözümler için 7/24 çalışmalara devam ediyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal hizmetler sunan firmamız, bilgisayarlarınızın markası ne olursa olsun kalıcı çözümler üretmeye devam etmektedir. Firmamızda uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren güleryüzlü teknik personellerimiz, sizlerden gelen talepleri hızlıca değerlendirdikten sonra iş planı yapmaktadır. Daha sonra arıza tespit kaydı oluşturarak müşterileri bilgilendiren çalışanlarımız son aşamada da bilgisayarların bakım, onarım ve tamirini gerçekleştirerek teslim sürecini tamamlamaktadır.

bakım onarım çözümleri

KRY Bilgisayar Çözümleri

Firmamız, bilgisayarların montaj işlemlerinin yanı sıra işletim sistemi kurulumu, bilgisayarın çevre birimlerinin kurulumu ve ağ bağlantıları tanımlaması noktasında her zaman müşterilerine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda sistemlerin güvenliğini sağlarken bilgisayar, notebook ve yazıcılar için arıza tespit çalışmalarını sürdürmektedir. Arıza tespitinin hemen ardından çözüm odaklı çalışan firmamız bilgisayarların periyodik bakım ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Bilgisayar teknik servisi çözümleri sunan personellerimiz öncelikle titiz, dikkatli ve sabırlı bir bakış açısıyla hizmet vermektedir. Sorumluluk duygusu gelişmiş olan çalışanlarımız mekanik konularda her zaman bilgi sahibidir. Bu yüzden KRY Bilgi Teknolojileri olarak her geçen gün müşteri ağımızı genişletiyor ve İstanbul’un her noktasına uygun çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Firma olarak daima profesyonel bir alt yapıda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yani teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmanın yanı sıra teknoloji odaklı kurum kültürüne sahip olan firmamız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Öte yandan yerinde destek ve kontrol odaklı hizmet sunarken müşterilerimizin sorunlarının teşhis aşamasını hızlıca tamamlıyoruz. Elbette bilgisayar teknik servis ihtiyacı olanlar doğru çözüm sunan firmalardan biri olan KRY Bilgi Teknolojilerine ulaşarak yazıcı, laptop ve masaüstü bilgisayarlar için talep oluşturabilir. Nitelikli insan kaynağına sahip olduğumuz için sunduğumu tüm hizmetlerde en uygun fiyat politikasıyla hareket etmenin gayreti içerisindeyiz.

Bilgisayar Bakım ve Onarım Servisi

Farklı nedenlerden dolayı günümüzde pek çok bilgisayar arızası yaşanabilmektedir. Dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarda sıkça görülen arıza ve problemler;

 • LCD ekran arızaları
 • Adaptör arızaları
 • Sıvı teması
 • Sabit disk ve bellek problemleri
 • Optik okuyucu arızaları
 • Menteşe kırıkları
 • Klavye arızaları
 • Wireless sorunları şeklinde sıralanmaktadır.

bilgisayar teknik servis

Ekran Arızaları: Hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlar için ekran arızalarının kısa sürede çözüme ulaştırılması gerekir. Bizler laptop ekran kırılmaları başta olmak üzere ekranlarda oluşan lekeler, ölü piksel hataları ve LCD invertör arızaları konusunda her zaman kalıcı çözümler sunmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda laptop chipset değişimi, monitör değişimi, LCD florasan arızaları ve monitör için adaptör arızaları gibi durumlar için de bize ulaşmanız yeterlidir.

Sıvı Teması: Sıvı teması aslında her bilgisayar kullanıcısının karşılaştığı sorunlardan biridir. Klavye üzerine dökülen sıvılar kısa sürede çalışır bilgisayarın arızalanmasına neden olur. Bireysel olarak yapılacak müdahalelerin yetersiz olması nedeniyle hızlıca bilgisayar teknik servis çözümlerinden yararlanmanız gerekir. Dizüstü bilgisayarların klavyelerini anında etkileyen bu problemler, KRY Bilgi Teknolojileri olarak aldığımız aksiyonlar sayesinde giderilmektedir.

Bellek ve Sabit Disk Arızaları: Sabit disk, bilgisayardaki tüm programların kayıtlı olduğu bellektir. Zaman zaman kopyalama hataları, donma ya da işletim sisteminin çalışmaması gibi sorunlarla karşılaşacağı için yine bireysel çözümler üretmek yerine KRY Bilgi Teknolojilerine ulaşmanız yeterlidir. Genelde disk erişim hatasıyla karşılaşan kullanıcılar çoğu zaman yedekleme yapmadığı için kayıtlı verilerini kaybedebilir.

Optik Okuyucu Arızaları: CD – DVD Rom Writter arızaları için mutlaka bilgisayar teknik servisi olan firmamıza ulaşmanız gerekmektedir. Tamir edilmesi aslında değiştirme maliyetine yakın olduğu için eski performansını yakalamak adına donanım satış hizmetlerimizden yararlanmanızı öneriyoruz.

Wireless Arızaları: Bilgisayarlarda çokça görülen sorunlardan biri de ağ bağlantı hatalarıdır. Wireless arızaları olarak adlandırılan bu süreç için bazen kablosuz ağ bağdaştırıcısının değiştirilmesi gerekebilir.

Bilgisayarlarda görülen diğer arıza türleri;

 • İşletim sisteminin sürücüyü görmemesi
 • Portlara takılan cihazların çalışmaması
 • Bilgisayarın her açılışında BIOS ayarlarını unutması
 • Bilgisayarın kendini resetlemesi
 • Ses sorunları
 • Monitörde titreme şeklindedir.

Bu arızalardan herhangi birini yaşamanız halinde hızlıca bilgisayar teknik servis çözümlerinden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Sunduğumuz hizmetler sayesinde cihazlarınızın daha uzun vadeli kullanmasını garanti ederken yazıcılar için de bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyoruz.

KRY Bilgi Teknolojileri Kurumsal Çözümler

Firma olarak kişisel bilgisayarların yanı sıra kurumsal şirketler için de teknik çözümler sunmaktayız. Bu konuda şirketlerin ağ ve bilişim sistemlerinde yaşanacak arızalarla beraber her türden güvenlik açıklarını önlemek amacıyla başarılı çalışmalar yapmaktayız. Ayrıca şirketler için donanım satış hizmetleri sunan KRY Bilgi Teknolojileri başta Firewall çözümleri olmak üzere kurumsal bakım anlaşmaları, yedekleme ve arşivleme, server kurulumu, lisanslama, sistem odası kurulumları ve Network altyapı çözümleri de sunmaktadır.

kry bilgisayar çözümleri

Donanım Satışı: Yeni bir şirketin kurulum sürecinde ihtiyacı olan çok sayıda donanım malzemesi bulunmaktadır. Maliyetleri düşürmek ve tam performans alabilmek adına firmamızdan alacağınız ürünlerin tamamı yine firmamızın garantisi kapsamındadır.

Sistem Odası Kurulumu: Şirketlerin yine kuruluş aşamasında ihtiyacı olan sistem odalarının kurulumu, bakımı ve alarm sistemlerini yönetmeye devam ediyoruz. Bu noktada soğutma sistemine gerekli önemi veren KRY Bilgi Teknolojileri aynı zamanda sistemlerinizin dış faktörlerden zarar görmesini de engellemektedir. Bilgisayar teknik servis konusunda alacağınız bu hizmetlerde iklimlendirme maliyetlerinin de en aza indirildiğini unutmayın.

Yedekleme ve Arşivleme: Kurum ve işletmeler, mevcut verilerini korumak amacıyla bu hizmetten yararlanmalıdır. Aslında bilgi tabanlı yönetim sürecinde çok önemli bir yere sahip olan yedekleme ve arşivlemenin uygun araçlarla yapılması gerekir. Profesyonel anlamda çalışmalarına devam eden firmamızın bu konuda da garanti kapsamında sunduğu hizmetleri almanız yeterli olacaktır.

Bu hizmetlere ek olarak Network ve alt yapı çözümlerinin yanı sıra Firewall çözümlerinden yararlanarak firma verilerinin güvenliğini sağlayabilirsiniz. En son teknolojileri sizlerle paylaşan KRY bilgisayar teknik servis olarak kurumların veri tabanına yapılacak saldırı, sızma ve buna benzer girişimleri engellemek için kuracağımız sistemlerle veri kaybının önüne geçebilirsiniz.

Bilgisayar Teknik Servis İstanbul

Paylaştığımız tüm bu hizmetlerin tamamını dilediğiniz gün ve saatte talep edeceğiniz firmamıza İstanbul’un her bölgesinden ulaşmanız mümkündür. Profesyonel bir şekilde çalışmalarına devam eden firmamız alanında uzman teknik ekibiyle beraber gelen hizmet taleplerini kısa sürede karşılamaktadır. Bugüne kadar İstanbul’daki pek çok şirket için bilgisayar teknik servis ve yazılım çözümleri sunmanın memnuniyetini yaşarken aynı zamanda uygun fiyat politikasıyla hareket etmeyi sürdürüyoruz.

Bizimle iletişime geçmek isteyenler öncelikle web sitemizde yer alan irtibat numarasını kullanabilir. Alternatif olarak [email protected] mail adresi üzerinden de irtibat kurabilirsiniz. Mail ya da telefon yoluyla şirket veya bireysel müşterilerimize kısa sürede ulaşan ekibimiz arıza tespitlerini tamamladıktan sonra gerekli raporları hazırlamaktadır. Ayrıca fiyat bilgisiyle beraber arızanın kaynağı da müşterilerimizle paylaşıldıktan sonra çözüm odaklı çalışmalar başlatılır. Her zaman müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet sunan İstanbul bilgisayar teknik servis firması olarak alanında uzman, başarılı ve deneyimli personelleriyle uzun yıllardır bilişim çözümlerinde kalıcı işlemler yapmaya ve hizmetlerimizi yönetmeye devam ediyoruz. O yüzden bilgisayarların markası ne olursa olsun 7/24 bizi arayarak gerekli hizmetlere sorunsuz ve garanti kapsamında ulaşacağınızı unutmayın.