Ataşehir Bilgisayar Servisi

ataşehir bilgisayar servisi

KRY Bilgi Teknolojileri, Ataşehir bilgisayar servisi günün her saatinde bilgisayarlarınızda yaşayacağınız teknik sorunlar için bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

ataşehir bilgisayar servisi

Firmamız ev ya da iş yerlerinize bilgisayar teknik servisi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Bu noktada Ataşehir bilgisayar servisi olarak teknoloji odaklı çalışmalar gerçekleştirirken geliştirdiğimiz yeni modeller ile hizmet taleplerinizi anında karşılamayı sürdürüyoruz. Servis olarak sunduğumuz hizmetler;

  • Server satış ve kurulumu
  • Kurumsal bakım anlaşmaları
  • Network altyapı çözümleri
  • Yedekleme ve arşivleme
  • Firewall çözümleri
  • Donanım satış hizmetleri
  • Sistem odası kurulumları
  • Sanallaştırma çözümleri
  • Lisanslama ve lisans takibi şeklinde sıralanmaktadır.

Ataşehir Bilgisayar Servisi Sistem Odası Kurulum Hizmetleri

Sistem odası kurulumu tamamen profesyonel firmalardan alınması gereken bir hizmettir. Yer seçimi başta olmak üzere sistem odasının genel özelliklerine bakılarak kurulumu gerçekleştirilen bu süreç Ataşehir bilgisayar servisi tarafından başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Sistem odalarında ayrıca soğutma sistemlerine gereken önem verilmelidir. Çünkü nem dengesinin bozulması, sistem odasına ciddi anlamda zarar verecektir.

Ataşehir Bilgisayar Servisi Donanım Satış Hizmetleri

Bilgisayar donanımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeler Ataşehir bilgisayar servisi tarafından sunulmaktadır. Firmaların ihtiyacını belirledikten sonra gerekli aksiyonları alan servisimiz ayrıca kaliteden ödün vermeden tam performans sağlamanızı garanti etmektedir. Haliyle profesyonel bir şekilde tedarik edilmesi gereken donanım malzemeleriyle ilgili bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yedekleme ve Arşivleme

İşletmeler kullandıkları analiz araçlarını aslında daha büyük kitlelere ulaşmak için tercih eder. Bu yüzden bilgi tabanlı yönetim sürecinde dikkat edilmesi gereken yedekleme ve arşivleme süreci her zaman önemlidir. Bilgi ve iletişim teknolojisinde yaşanabilecek sorunların çözümü için Ataşehir bilgisayar servisi olarak tüm çalışmaları gerçekleştirirken aynı zamanda SAN, NAS ve DAS gibi yedekleme çözümlerini de sunmaya devam ediyoruz. İşletmelerin veri kaybını önleyen bu çözümlerin yanı sıra yedekleme işlemlerinin nasıl ve ne zaman yapılacağını da işletmeler ile paylaşıyoruz.

Firewall Çözümleri

Kurumların ağ sisteminin güvenliği için Firewall çözümleri önemlidir. Yazılımsal bir işlem olan bu çalışmalar aslında güvenlik duvarları sayesinde tamamlanır. İP adresi üzerinden gelen trafiğin ağ sistemine zarar vermesini engellemek için hazırladığımız son yazılımlar sayesinde ağ sistemlerinin güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca kötü yazılımlar, sızma ve siber saldırılar için de bu hizmetin alınması günümüz koşullarında bir zorunluluk haline gelmiştir.

Network ve Altyapı Çözümleri

Ataşehir bilgisayar servisi firmaların network altyapı sistemlerinde yaşanabilecek problemlere anlık çözüm sunar. Elbette firmaların ihtiyaçlarına göre kurgulanan çalışmalar, ağ ve network bilişim teknolojilerinin verimli bir şekilde kullanılması adına önemlidir. Üstelik bu sistemde kullanılan aktif bileşenlerin bilgisayar sistemine uygun olarak hazırlanması, gerçekleşebilecek saldırıları da önlemektedir.

Network sistemi her zaman profesyonellik isteyen bir uygulamadır. Son yazılım ve teknolojileri kullanan bilgisayar servisimiz aynı zamanda tecrübeli ekiplere sahiptir. Bu sayede ağ sistemindeki kusurları ortadan kaldırarak bilgisayar alt yapısının daha güvenilir olması sağlanmaktadır.

Server Satış ve Kurulumu

Daha az maliyet ve yüksek verim alabilmek için server satış ve kurulumu konusunda deneyimli firmalardan hizmet alınmalıdır. Günümüzde güvenlik açığı nedeniyle şirketlerin verileri, 3. kişiler tarafından ele geçirilebilir. Sonuç olarak sunucu sistemlerinde yapılacak çalışmalar sayesinde bu durumun önüne geçilebilir.

Server kurulumu ve bakımı oldukça zahmetli bir süreci kapsar. Bu yüzden belirli periyotlarda bakımının yapılması gerekir. Öte yandan sistemin bakımlarının yapılması ve saldırılara karşı önlemlerin alınması önemlidir. Firmamız bu konuda daha az maliyetle yüksek verim almanızı sağlarken aynı zamanda sahip olduğu teknolojiyi en iyi şekilde kullanmaktadır.

KRY Bilgi Teknolojileri olarak sitemiz üzerinden hızlı teklif alabilir ya da merak ettiğiniz her konuda bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Her zaman yerinde destek ve kontrol hizmeti sunarken yapıcı ve hızlı müdahale ekibimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz.

Scroll to Top