fbpx

Ataşehir Bilgisayar Servisi: ERP ve Yazıcı Tamir Çözümleri

ataşehir bilgisayar servisi

KRY Bilgi Teknolojileri, Ataşehir bilgisayar servisi ERP çözümleriyle sizlerin her zaman yanında! Ayrıca markası ve modeli ne olursa olsun, her türlü yazıcıyı tamir ediyoruz.

ataşehir bilgisayar servisi

KRY Bilgi Teknolojileri ERP Çözümleri

ERP: işletmelerde farklı birimlerde çalışan kişilere yönelik hazırlanan yazılımların tamamını ifade eder. Mesela muhasebe departmanında yalnızca Office programlarının kullanılması yeterli olmayacaktır. Ya da insan kaynakları departmanında yalnızca müşterilerin kaydının tutulması yeterli değildir.

İşlerin daha hızlı ve hatasız yapılabilmesi için etkili yazılımlara ihtiyaç vardır. İşte bu noktada devreye sizler için hazırladığımız ERP çözümleri giriyor.

KRY Bilgi Teknolojileri ERP çözümleri sayesinde işlerinizi kısa sürede ve zorlanmadan yapabileceksiniz.

Açık yazılım mimarisi kullanıyoruz. J2EE ortamında ve web tabanlı yapılandırılan ERP yazılımını kullanmak oldukça kolay.

Çok dilli arayüzü sayesinde, dilediğiniz dilde kullanabilirsiniz. ayrıca arayüzünü  kullanımı kolay olacak menüler ve öğelerle donattık.

Yazılım platformunu bağımsız olarak tasarladık. Böylece kullanıcı adı ve şifre ile dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ancak tabi ki kullanacağınız cihazda da yazılımın yüklü olması gerekiyor.

Veri tabanı olarak çok çeşitlilik sağladık. Mesela sizlere sunacağımız yazılımı; Oracle, iAS, Jboss, IBM Websphere ya da Sun veri tabanlarında kullanabilirsiniz.

ERP yazılımlarımız küçük ölçekte faaliyet gösteren işletmeler için de idealdir. İşletmenizde düşük konfigürasyona sahip bilgisayarların ve internetin olması yeterlidir.

Yazılıma tanımlayacağınız bilgilere göre kapsamlı analiz yapabilirsiniz. Böylece ister stokunuzdaki ürünler olsun, isterse müşteri veri tabanı, işletmenize ait analizleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ataşehir bilgisayar servisi olarak sizlere hatasız kullanabileceğiniz bir ERP yazılımı sunuyoruz. Yazılımda bulunan rapor sihirbazı sayesinde, dilediğiniz birim için rapor alma imkanına sahipsiniz.

Yazılımı kullanacak olan kişi kolaylıkla dilediği temayı kullanabilir, arka planı ayarlayabilir ve yazı türünü değiştirebilir. Ayrıca kayıt ekleme ve sorgulama gibi işlevleri kendi atayacağı kısa yollar ile kontrol edebilir.

ERP yazılımlarımıza dilediğiniz kadar veri girebilirsiniz. Verilerinizi hem form türünde hem de tablo türünde görüntüleyebilir ve saklayabilirsiniz.

Kısacası ERP yazılımları işletmenize değer katacak. Dünya kadar işi kısa sürede bitirebilecek ve hata yapmamış olacaksınız. Siz yalnızca ihtiyacınız olan veriyi girin. Gerisini yazılım halledecektir.

Mutlaka Okumalısın !  ProgeCAD Nedir?

Her Türlü Yazıcıyı Tamir Ediyoruz

Faaliyette olduğumuz uzun yıllar boyunca birçok yazıcı sorunları ile karşılaştık. Ataşehir bilgisayar servisi olarak gücümüz bilgimizden geliyor. Birçok sorunu başarıyla çözdüğümüz için yazıcınızın markası ve modeli ne olursa olsun sorununuzu kısa sürede giderebiliyoruz.

Mesela Canon yazıcı yazdırmıyor sorununu ele alalım. Tam işinizin en yoğun zamanında yazıcı bozuldu ve çalışmıyor. Nedenini de bir türlü anlayamadınız ki bu gayet normal bir durumdur.

Genelde önceden yapılan yanlış eylemler sonucunda elektronik cihazlar hiç olmadık zamanlarda bozuluverirler. Daha doğrusu bize öyle gelir. Aslında arıza vereceklerini size önceden bazı işaretlerle bildirirler. Ama görmeyiz ya da anlamayız.

Mesela Canon yazıcıların modeline göre arıza kodlarını okuyarak, arızanın neden kaynaklandığını görebilirsiniz. E-0-3 kodunu alıyorsanız, yazıcı açılış yapamıyor ya da kağıt almıyor demektir. Sorunun nedeni muhtemelen yazıcının iç kısmındaki mekanik dişlilerdendir. Ya da dişlilere yabancı bir cisim sıkışmıştır.

E-1-4 arıza kodunda ise kartuşların takılı olduğu yuvada sorun var demektir. Yuvanın hemen üzerinde bulunan devre şeması kartuş tarafından okunmuyordur. Muhtemelen devreler çizilmiş ya da zarar görmüştür. Ya da aynı durum kartuşların arka kısmındaki devrelerde de meydana gelmiş olabilir. Bu durumda yuvadaki devrelerin değişmesi gerekebilir.

Epson yazıcı yazmıyor boş sayfa çıkıyor örneğini ele alalım. Bu sorunu genelde birçok kişi yaşar. Sorunun birçok nedeni var. En önemli neden mürekkep püskürtme kafalarında meydana gelen arızadır. Mürekkep püskürtme kafası tıkalı olabilir ya da tamamen bozulmuş olabilir.

Bu gibi durumlarda yazıcılarınızı bize getirdiğinizde sorunun kaynağını tam olarak anlayabilmek için bazı testler gerçekleştiriyoruz.

Ataşehir bilgisayar servisi olarak uzman personelimiz, deneyimleriyle yazıcılarınızdaki sorunları kısa sürede tespit edebiliyor. Tabi ki tespit işleminde, bazı yazılımlardan da yararlanıyoruz. Sorunu çözdükten sonra yazıcınızı size teslim ediyoruz.

Tıpkı bilgisayarlarda olduğu gibi yazıcılarında düzenli olarak bakıma ihtiyacı vardır. Her türlü arıza ve bakım işlemleri için bizlerden yardım ve destek alabilirsiniz.

Ayrıca Ümraniye bilgisayar servisi hizmetimiz hakkındada bilgi almak için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top