Soğanlık Bilgisayar Servisi

soğanlık bilgisayar servisi

Soğanlık bilgisayar servisi olarak hizmet veren KRY Bilgi Teknolojileri her zaman taleplerinize anlık çözüm üreten bir firma olarak 7/24 destek sunmaktadır.

soğanlık bilgisayar servisi

Soğanlık’ta profesyonel bir şekilde hizmet sunan bilgisayar teknik servisi arayanları firmamıza bekliyoruz. Gerek kurumsal gerek bireysel anlamdaki teknik ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hizmet sunan Soğanlık bilgisayar servisi, alanında uzman kadrosuyla tercih ve tavsiye edilmektedir. Markası ne olursa olsun laptop ve bilgisayarlarınız için hızlı çözüm seçeneği sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla çalışmalarına devam etmektedir. Günün herhangi bir saatinde ulaşacağınız firmamızdan ayrıca yazıcı tamiri ve bakım uygulamaları da talep edebilirsiniz.

Soğanlık Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar bakım ve tamiri, uzmanlık gerektiren bir süreçtir. Soğanlık bilgisayar servisi, bilgisayarlarınızda yaşanabilecek herhangi bir sorun için anında teknik destek sağlamaktadır. Bireysel olarak yapılan hatalar sonucunda bilgisayarlarda aşağıdaki sorunlar oluşabilir;

 • İnternete erişim problemi
 • Sürücü kaynaklı sorunlar
 • Driver problemleri
 • USB portunun kırılması ya da arızalanması
 • Laptop klavyesine sıvı kaçması
 • Virüsler
 • Ekran kırılmaları
 • Bilgisayarın kendini resetlemesi veya açılmaması
 • İnternete yavaş bağlanma
 • CD-ROM ya da DVD-ROM arızaları
 • Monitör bozulmaları
 • Mavi ekran hataları

Karşılaşacağınız bu tür sorunlar için vakit kaybetmeden firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Çünkü bireysel hatalar bazı zamanlarda bilgisayarların kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Ancak Soğanlık bilgisayar servisi olarak laptop veya masaüstü bilgisayarlarınız için sunduğumuz hızlı çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz.

Bilgisayarların yanı sıra yazıcılarda da yine bireysel hatalar sonucunda arıza oluşabilir. Genelde yazıcının işlevini kaybetmesi, bilgisayar gibi kendini resetlemesi veya buna benzer sorunlar için de bizi arayabilirsiniz. Uzman teknik personellerimiz, paylaştığınız adrese gelerek yerinde kontrol ve analiz çalışması gerçekleştirerek sorunun kaynağına ulaşmaktadır. Ardından fiyat bilgisi sunarak bilgisayar ve yazıcıların hızlıca tamir ve bakım işlemlerini tamamlamaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşmaları

Firmamıza bireysel hizmetlerin yanı sıra kurumsal anlamda da çalışmalarına devam etmektedir. Öncelikle kurumsal bakım anlaşmaları kapsamında işletmelerin bilgisayar teknolojilerden yararlanmasını sağlıyoruz. Kurumsal bakım anlaşması, firmaların bilgisayarlarında meydana gelen tüm arızaların çözüme kavuşturulmasından çok problemlere odaklanma süreciyle ilgilidir. Tüm sorunlar çözüldüğü gibi daha verimli bir çalışma ortamı garantisi verilir. Soğanlık bilgisayar servisi olarak bu alandaki çalışmalarımızı her zaman en son teknolojik gelişmelere göre sunmaya devam ediyoruz.

Server Satışı ve Kurulumu

Sunucu çözümleri kapsamında server satışı ve kurulumuyla ilgili ihtiyacınız olan tüm hizmetler yine firmamızca sunulmaktadır. Sunucu sistemlerinin maliyetli bir şekilde bakımı, onarımı ve yeniden server kurulumu için yapmanız gereken tek şey, firmamızla iletişime geçmektir.

Profesyonel Firewall Çözümleri

Firewall en basit tanımıyla güvenlik duvarıdır. İşletmelerin veri güvenliğini koruyan bu sistem ayrıca IP trafiğini kontrol ederek sızma ya da siber saldırıların önlenmesini sağlar. Firma olarak bu konudaki tüm taleplerinizi de güvenilir bir şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

Network ve Altyapı Çözümleri

Yine işletmeleri yakından ilgilendiren bir süreç olan network ve alt yapı çözümleriyle ilgili Soğanlık bilgisayar servisi olarak kalıcı hizmetler sunuyoruz. Ağ sistemlerinizin sorunsuz olarak çalışmasını sağlayarak tüm sistem kurulumunun gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Sunduğumuz bu hizmetlere ek olarak lisanslama ve lisans takibi, sistem odası kurulumu, donanım satış hizmeti, sanallaştırma çözümleri ve yedekleme – arşivleme hizmetlerimiz devam etmektedir. Firmamıza günün herhangi bir saatinde ulaşabileceğiniz gibi [email protected] adresi üzerinden mail gönderebilirsiniz. Her zaman profesyonel bir çalışma ekibiyle büyümeye devam eden KRY Bilgi Teknolojileri, gelen talepleri İstanbul’daki trafik yoğunluğuna göre karşılamaktadır. Yani bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşmayı hedeflerken daima güleryüzlü ve profesyonel bir bakış açısıyla garanti kapsamında hizmet sunmayı sürdürmektedir.

Scroll to Top