İçerenköy Bilgisayar Servisi

içerenköy bilgisayar servisi

İçerenköy bilgisayar servisi arayışlarınız için artık firmamızdan uygun fiyatlı çözüm ve destek talep edebilirsiniz.

içerenköy bilgisayar servisi

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan KRY Bilgi Teknolojileri uzun bir süredir İçerenköy bilgisayar servisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm donanım ve yazılım sorunlarına kısa sürede çözüm getiren firmamız aynı zamanda işletmelerin network ve firewall çalışmalarını da yakından takip etmektedir. Günün herhangi bir saati firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Üstelik İçerenköy’den gelecek talepleri anında karşılayan firmamız her zaman uygun fiyatlı çalışmalarla dikkat çekmektedir.

İçerenköy Bilgisayar Tamiri

Marka ayrımı gözetmeksizin laptop ve masaüstü bilgisayarlarınız için tamir, bakım ve onarım çalışmaları İçerenköy bilgisayar servisi tarafından sunulmaktadır. Bunlara ek olarak donanım satışı, laptop ekran değişimi, chipset değişimi ve yazıcı tamiri hizmetleri için de firmamızı aramanız yeterlidir.

Günümüzdeki bilgisayar kullanıcılarının en çok karşılaştığı sorunlar driver yükleyememe, harddisk arızaları, ekran kırılmaları, bilgisayarın kendini resetlemesi ve virüs kaynaklı problemlerdir. Aslında doğru bir şekilde yüklenemeyen driverlar da bilgisayarlardaki arızaların temel sebepleri arasındadır. Uzman çalışanlarımız, uzun yıllardır bu sektörde binlerce müşterimizin memnuniyetini sağlarken aynı zamanda kalıcı çözümler sunmayı sürdürmektedir. Çünkü çalışmalarımızın tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır. Haliyle İçerenköy’de ihtiyacınız olan tüm hizmetleri firmamızdan almanız yeterli olacaktır.

Özellikle de laptop bilgisayarlarında sürekli yaşanabilen sıvı sızmaları, ekran kırılmaları ve chipset soruları için de artık İçerenköy bilgisayar servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Üstelik hatalı driver yükleme ya da harddiskte yaşanan sorunlar için kalıcı çözüm arayanlar yine firmamızla günün herhangi bir saatinde irtibat kurabilir.

İçerenköy Kurumsal Hizmetler

Kurumsal bir bakış açısıyla KRY Bilgi Teknolojileri her zaman çağın gereksinimlerine göre ilerlemektedir. Bu kapsamda IP santral hizmetleri, kurumsal bakım, kamera ve Firewall güvenlik sistemleri, ERT ve IT çözümleri ile beraber lisanslama gibi kurumsal hizmetleri İçerenköy bilgisayar servisi sayesinde alabilirsiniz.

Şirketlerin network ve altyapı çözümlerini başarılı bir şekilde yöneten firmamız donanımsal ve yazılımsal olan her türlü soruna karşı anlık hizmet sunar. Öncelikle firmamıza gelen talepleri anında değerlendirerek adrese ulaşan teknik personellerimiz daha sonra yerinde arıza tespiti yapmaktadır. Ardından müşterilerimize fiyat bilgisi sunduktan sonra hizmet ofisimize arızalı bilgisayarı getirerek çalışmalara başlanır. Yine bu süreçte kurumsal anlamda sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır;

  • Server satışı
  • Server kurulumu
  • Sanallaştırma işlemleri
  • Arşivleme
  • Yedekleme
  • Firewall çalışmaları
  • Donanım satış hizmetleri
  • Lisans takibi
  • Lisanslama
  • Sistem odası kurulumu

İçerenköy bilgisayar servisi olarak şirketlerin ağ ve bilişim sistemlerinde oluşabilecek her türlü teknik sorun için kalıcı çözümler üretiyoruz. Bilgisayar servisimiz ilk olarak server satışı konusunda uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Ayrıca server kurulumunu da başarılı bir şekilde gerçekleştirirken alanında uzman çalışanlarımız sayesinde başarılı bir hizmet ile karşılaşabilirsiniz. İşletmelerin sunucu sistemlerinde uyguladığımız çalışmalar ile ağ yapısı daha güvenli bir hale getirilir.

Firewall çözümlerinde ise şirketlerin kötü yazılımlara karşı tedbir almasını sağlıyoruz. Yani ağ sistemlerinizin korunmasını sağlarken virüs, saldırı ya da sızma girişimlerini de engelliyoruz. Aynı zamanda güvenli network çözümleri sunarken bilgisayarlarınızda yaşanabilecek tüm sorunları önceden tespit edip gerekli tedbirleri almaya devam ediyoruz.

Daima güleryüzlü ve profesyonel bir şekilde hizmet sunan İçerenköy bilgisayar servisi olarak mail adresimiz olan [email protected] adresinden talep bildirimi yapabilirsiniz. Ya da doğrudan telefon ile arayarak İstanbul’daki trafik yoğunluğuna göre adresinize ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Her geçen gün büyüyen hizmet ağımız sayesinde daima uygun ve kaliteli hizmetler sunarken, çözüm ortaklarımız sayesinde daha güvenilir ve büyük bir teknik servis olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Scroll to Top