Maltepe Bilgisayar Servisi

maltepe bilgisayar servisi

Maltepe Bilgisayar Servisi

Maltepe bilgisayar servisi arayışında olan müşterilerimiz artık KRY Bilgi Teknolojileri ile günün her saatinde iletişime geçebilir ve bilişim alanında hizmet talep edebilir.

maltepe bilgisayar servisi

Kurumsal ve bireysel müşterilerimiz bilgisayar ve yazıcılarda oluşan teknik arızalar için Maltepe bilgisayar servisi sayesinde kalıcı çözümlere ulaşabilir. Laptop ve masaüstü bilgisayarların ekran değişimi, laptop chipset değişimi, bilgisayar bakımı ve hata giderme gibi problemlerini etkili bir şekilde yöneten firmamız yazılımsal ve donanımsal kaynaklı işlemleri de anında ortadan kaldırmaktadır. Profesyonel ve güleryüzlü teknik ekibimiz aynı zamanda işletmeler için server kurulumu ve satışı, veri yedeklere, veri kurtarma ve lisanslama gibi uygulamaları da yönetmeye devam etmektedir.

Masaüstü ve Laptop Bilgisayar Arızaları için Kalıcı Çözümler

Marka ayrımı gözetmeksizin bilgisayarlarınızda yaşanan harddisk problemleri, resetleme, işletim sistemi ayarları ve buna benzer sorunlar için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Maltepe bilgisayar servisi daima güvenilir alt yapı sistemlerinden yararlanmaktadır. Firmamıza donanım kaynaklı teknik sorunlar nedeniyle ulaşan her müşterimiz için kalıcı çözümler sunan KRY Bilgi Teknolojileri, yazıcı tamiri konusunda da destek olmaktadır.

Windows işletim sistemi kurulumu, laptop arızaları, notebook sorunları, format atma ve diğer tüm işlemleri gerçekleştirirken ekran değişimi gibi ciddi problemler için de anlık çözümler sunmaya devam ediyoruz. Firma olarak bugüne kadar %100 müşteri memnuniyetini prensibiyle çalıştığımız için Maltepe bölgesinden gelen taleplere kısa sürede ulaşmayı sürdürüyoruz.

Maltepe Bilgisayar Tamiri

Teknik ekibimize ulaşan taleplerin ardından arıza tespiti için adrese giden çalışanlarımız genel bir inceleme süreciyle beraber hızlıca çalışmalara başlamaktadır. Pek çok faktöre bağlı olarak ortaya çıkan bilgisayar arızalarında en çok harddisk arızaları, ekran kırılması ve hatalı driver yükleme gibi süreçler yaşanmaktadır. Özellikle de laptop kullanıcıları bu konuda çok daha ciddi sorunlar yaşayabilir. Ancak KRY Bilgi Teknolojileri olarak hızlı çözüm üretirken yazılım konusunda da gerekli desteği sunmayı sürdürüyoruz.

Maltepe Kurumsal Çözümler

Uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde Maltepe bilgisayar servisi olarak işletmelerin network alt yapı sürecini başarılı bir şekilde yönetmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda server satışı ve kurulumu, firewall çözümleri, arşivleme, yedekleme, kurumsal bakım anlaşmaları ile beraber sistem odası kurulumu ve lisanslama gibi hizmetleri de en son teknolojik gelişmelere göre hazırlıyoruz. Ayrıca donanım satış hizmetleri konusunda da firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yedekleme – Arşivleme: Firmalar için sunduğumuz çözümler arasında bulunan yedekleme ve arşivleme, bilgi ve iletişim teknolojisinin vazgeçilmez uygulamalarıdır. DAS, NAS ve SAN gibi farklı yedekleme işlemlerini uygulayan firmamız, veri kaybının önlenmesi amacıyla arşivleme sürecini sorunsuz olarak tamamlamaktadır.

Sistem Odası Kurulumu: Yeni bir işletmenin mutlaka alması gereken bir hizmet olan siste odası kurulumları için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Maltepe bilgisayar servisi, bir sistem odasının nasıl kurulması ve sistem odasında hangi durumlara dikkat edilmesi gerektiğini bilerek uzun yıllardır bu konuda da titiz bir çalışma süreci yönetmiştir.

Donanım Satış: Donanım konusunda ihtiyacınız olan tüm ürünleri firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Garanti kapsamında uzun yıllar kullanacağınız bilgisayar donanım parçaları için yine firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Network Çözümleri: Şirketlerin network alt yapısında yaşayacakları tüm sorunları ortadan kaldıran firmamız kullanılan bilgisayar sistemine uygun çözümler üretmektedir. Ayrıca her firmanın kendi taleplerine göre hazırladığımız network ve altyapı çözümlerinde tamamen güvenilir bir sistem oluşturmaya devam ediyoruz.

Server Satış: Server satışı ve kurulumu konusunda da Maltepe bilgisayar servisi olarak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sunucu sistemlerinin kurulumu ve buna benzer tüm süreçler için [email protected] adresine mail atmanız ya da bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır. Personellerimiz İstanbul’daki trafik yoğunluğuna göre kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek yerinde analiz yapacak ve sorunun nedenine göre aksiyon almaya başlayacaktır.

Scroll to Top