fbpx

Maltepe Bilgisayar Servisi: Kapsamlı Kurumsal Bakım Anlaşması

maltepe bilgisayar servisi

Maltepe bilgisayar servisi KRY Bilgi Teknolojileri firması olarak kurumsal bakım anlaşması hizmeti sağlıyoruz. Bilgisayarlarınızın her zaman bakıma ihtiyacı olacak. işlerinizin aksamaması ve sisteminizin mükemmel çalışmaya devam etmesi için bakım anlaşması hizmeti sağlıyoruz.

maltepe bilgisayar servisi

Kurumsal Bakım Anlaşmalarınız Bizden

Şirketinizde çok sayıda bilgisayar ve bilişim ürünü varsa bakımını tek başınıza üstlenmeniz maliyetli ve zor olabilir. Bu yüzden sizlere kurumsal bakım anlaşması hizmeti sağlıyoruz.

Peki ama kurumsal bakım anlaşması neden önemlidir?

Bilgisayarlarınız, ağ sistemleriniz ve bilişim ürünleriniz arıza yaptığında iki seçeneğiniz vardır. Ya bünyenizde sigortalı bir uzman çalıştırırsınız, ya da servis çağırırsınız. Sigortalı personel bulunduracaksanız, bir kişi yeterli olmayacaktır. Hatta o kadar çok iş için bir birim kurmak zorunda kalacaksınız. Bu da size oldukça pahalıya mal olur.

Servis ücretlerinin de aşağı kalır yanı yoktur. Kısa vadede oldukça fazla ücret ödemek zorunda kalırsınız. Bu hizmete sürekli olarak ihtiyacınız olacak. Yani uzun vade de şirketinizin kasasından bir süre para çıkacak.

Peki ya kurumsal bakım anlaşmasının maliyeti ya da avantajı nedir?

Maltepe bilgisayar servisi KRY Bilgi Teknolojileri ile yapacağınız kurumsal bakım anlaşması sonucunda aşağıdaki avantajları elde edersiniz:

 • Donanım maliyetleri dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz.
 • Yapılan sözleşmede belirlenen fiyat sabittir. Yani alacağınız hizmet ve ödeyeceğiniz ücret belirlidir.
 • Üstelik birim kurmak ya da servis hizmeti almaktan daha düşük bir maliyetle tüm bilgisayarlarınızın ve sistemlerinizin bakımını yaptırabilirsiniz. Onarım ve arıza giderme de ücrete dahildir.
 • Firmamızdan sürekli olarak hizmet alacağınız için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.
 • Tüm cihazlarınızın tamiri ve bakımı yerinde yapılır. Böylelikle zaman kaybetmemiş olursunuz.

Kurumsal bakım sözleşmesi kapsamında bizlerden aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz:

 • Tüm bilgisayarlarınızın arızasının giderilmesi ve ayda bir kez bakımlarının yapılması (yoğunluğa ve müşterinin isteğine göre bu sayı artabilir),
 • Antivirüs programı güncellemesi,
 • İşletim sistemi güncellemesi,
 • Server kurulumu,
 • Verilerin yedeklenmesi ve güvenliğinin sağlanması,
 • Her konuda teknik destek imkanı,
 • Ağ kurulumu ve bakımı. Ağ sistemleri ile ilgili teknik destek sağlanması,
 • Yapısal kablolama hizmetleri.
Mutlaka Okumalısın !  Çekmeköy Bilgisayar Servisi: Garantili Hizmet

Kaliteli ve hesaplı hizmet almak varken, neden daha fazla ödeyesiniz?

Laptop ve Masaüstü Bilgisayarlarınız için Kalıcı Çözümler Üretiyoruz

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarınızla ilgili tüm sorunları kalıcı olarak çözüyoruz. Daha önce bilgisayarınızı servise verdiniz ve sorununuz çözülmedi mi?

Bu tarz sorunlarla karşılaşan birçok müşterimiz var. Ne yazık ki bilgisayar tamiri konusunda tecrübeli ve yetkin olmayan kişiler birçok kişiyi mağdur edebiliyor.

Öncelikle tamir servisi hakkında iyi araştırma yapmanız gerekiyor. Firmanın kaç yıldan bu yana faaliyette olduğunu ve referanslarını incelemelisiniz. Yoksa sorun yaşamanız içten bile değildir.

Tüm Yedekleme ve Arşivleme İşlemleri Bizden

Bilgisayar yedekleme işletmeler için oldukça önemlidir. Sunucu yedekleme işlemi de özellikle kurumsal firmalar için önemlidir.

Yüksek kapasiteye sahip sunucularımızla, devasa boyuttaki verilerinizi yedekliyoruz. Ayrıca verilerinizin güvenliğini de sağlıyoruz. Günlük, haftalık ve aylık periyotlarla verilerinizi yedekliyoruz.

Premonitoring uygulaması ile teknik ekibimiz, işletmenizdeki bilgisayarları ve sistemleri sürekli olarak izliyorlar. Olası bir problemde derhal bilgilendiriyorsunuz. Eğer yetki vermişseniz, sorunun çözümü için harekete geçiyoruz.

Sisteminizdeki veri trafiğini izliyoruz ve rapor olarak sizlere sunuyoruz. Dilerseniz bu işlemi yetkilendirdiğiniz birisinin de yapabilmesini sağlıyoruz.

Verilerinizin sağlıklı bir şekilde yedeklenebilmesi için kapsamlı senaryolar hazırlıyoruz. Çünkü her bilgiyi saklamak istemeyebilirsiniz. Yalnızca işletmeniz için önemli olan bilgilerin yedeklenmesini isteyebilirsiniz.

Kartal bilgisayar servisi hizmetlerimiz içinde ilgili sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Maltepe bilgisayar servisi olarak yedeklediğimiz tüm bilgileri, sizler için özel olarak oluşturduğumuz arşivleme sistemimize aktarıyoruz. İhtiyacınız olan her anda arşivdeki bilgilere erişebiliyorsunuz. Son sistem bulut yedekleme uygulamasını kullanıyoruz.

Önemli verilerin yedeğinin alınmaması sonucunda, zaman ve para kaybına uğrayabilirsiniz. Hemen firmamızla iletişime geçerek, sağlıklı ve güvenli yedekleme işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top