Sultanbeyli Bilgisayar Servisi

sultanbeyli bilgisayar servisi

KRY Bilgi Teknolojileri, Sultanbeyli bilgisayar servisi olarak günün her saatinde bilgisayar ve yazıcılar için kalıcı çözümler üretmektedir.

sultanbeyli bilgisayar servisi

Sultanbeyli’deki bireysel ve kurumsal müşterilerimiz günün herhangi bir saatinde firmamıza ulaşarak teknik destek alabilir. Çünkü Sultanbeyli bilgisayar servisi bilgisayarlarınızdaki tüm sorunlar anında çözüm üretmekte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ayrıca firma garantisi kapsamında sunulan hizmetler, kurumsal anlamda da başarılı bir şekilde devam etmektedir. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızda yaşanan sorunlarla beraber kullandığınız yazıcılarda meydana gelen tüm problemler için 7/24 bizi aramanız yeterlidir.

Sultanbeyli Kurumsal Hizmetler

KRY Bilgi Teknolojileri olarak kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz çözümler sayesinde ağ ve bilişim sistemlerinin daha güvenilir olmasını sağlıyoruz. Bu noktada firewall ve network çözümlerinin yanı sıra server kurulumu, server satış, yedekleme, arşivleme, sanallaştırma, lisans ve takip gibi konularda bizi aramanız yeterlidir.

Sultanbeyli bilgisayar servisi her şeyden önce profesyonel bir çalışma kapasitesine sahiptir. Yani teknoloji odaklı olan firmamız ayrıca kurum kültürüne göre hareket etmektedir. Çağın yeniliklerine ayak uydururken müşterilerimizin sorunlarının teşhis ve çözümünde kontrol mekanizmasından yararlanıyoruz. Hızlı müdahale gerektirecek işlemlerin farkında olarak uzun yıllardır firmamızda çalışan teknik personellerimiz ile fark yaratmayı sürdürüyoruz.

Her zaman doğru teşhis ve çözüm odaklı olan servisimiz, ciddi bir bilgi birikimine sahiptir. Durum böyle olunca müşterilerimizin maliyet unsurları göz önünde bulundurularak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Elbette nitelikli insan kaynağına sahip olduğumuz için sunduğumuz tüm çözüm ve hizmetlerin garanti kapsamında olduğu unutulmamalıdır.

Şirketlerin ağ sistemleri periyodik olarak kontrol edilmelidir. Ya da yeniden bir ağ sistemi kurmadan önce profesyonel firmalardan destek alınmalıdır. İlk olarak şirketlerin ağ ve bilişim sistemlerini kontrol eden ve güvenliğini sağlayan Sultanbeyli bilgisayar servisi sayesinde arşivleme ve yedekleme hizmeti de alabilirsiniz. Yani şirketlerin verilerinin korunması için yapılacak çalışmalar sayesinde olası bir sızma ya da virüs sonrasında verileriniz tarafımızca yedeklenmektedir. Bu süreç sistem odası kurulumu için de geçerlidir. Doğru alana kurulması gereken sistem odalarının alt yapısında da herhangi bir sorunun yaşanmaması önemlidir.

Firewall Çözümleri

Firewall, işletme ya da firmalar için oluşturulan bir güvenlik duvarıdır. İşletmelerin verilerini koruması amacıyla gerekli olan bu hizmetleri Sultanbeyli bilgisayar servisi olarak bizden almanız yeterlidir. Üstelik bu hizmetler sayesinde DDOSS ve benzeri saldırılar kolaylıkla engellenirken zararlı sitelere giriş yapan cihazların da engellenebileceği unutulmamalıdır.

Network Altyapı Çözümleri

Firewall gibi oldukça önemli olan network altyapı çözümlerinde firmaların ihtiyaçları tespit edilir ve gerekli aksiyonlar alınır. Yani ağ sistemindeki hatalar kontrol edildikten sonra hızlıca giderilmeye başlanır. Ek olarak firmamızdan alacağınız hizmetler;

  • Kurumsal bakım anlaşmaları
  • Server satışı ve kurulumu
  • Arşivleme – yedekleme
  • Sanallaştırma
  • Donanım satış hizmetleri şeklindedir.

Sultanbeyli Bilgisayar Tamir Bakım ve Onarım

Bilgisayar ya da laptop türü cihazlarda yaşayacağınız tüm teknik, donanım ve yazılım sorunlarını artık firmamız sayesinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Bilgisayarların yanı sıra yazıcı bakım ve onarım hizmeti de sunan firmamız laptop ekran değişimleri, sürücü hataları, driver yüklenememesi, USB port sorunları, işletim sistemi sorunları ve buna benzer tüm süreçleri hızlıca yönetmekte ve memnuniyetinizi sağlamaktadır.

Genelde kullanıcı kaynaklı olarak ortaya çıkan bu arızalar sonucunda bilgisayar açılmayabilir. Çoğu zaman kendini resetleyen bilgisayarlara virüs de bulaşmış olabilir. Bireysel müdahaleler yerine Sultanbeyli bilgisayar servisi olarak bizlerle paylaşacağınız bu sorunlara anında çözüm üretiyor ve uygun fiyatlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Web sitemiz üzerinden telefon yoluyla ya da [email protected] adresi üzerinden mail ile bize ulaşabilirsiniz. İstanbul bölgesindeki trafik akışına göre kısa sürede ekiplerimiz bireysel veya kurumsal anlamda hizmet verebilmek için bulunduğunuz bölgeye ulaşacaktır.

Scroll to Top