Tuzla Bilgisayar Servisi

tuzla bilgisayar servisi

Tuzla bilgisayar servisi olarak hizmet veren KRY Bilgi Teknolojileri aynı zamanda yazıcı ve laptop arızaları için de çalışmalarını sürdürmektedir.

tuzla bilgisayar servisi

Tuzla’daki firmalara bilgisayar teknik servis hizmeti sunan KRY Bilgi Teknolojileri daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu anlamda Tuzla bilgisayar servisi olarak alanında profesyonel çalışanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurumsal ve bireysel anlamda sunduğumuz çalışmaların tamamı garanti kapsamındadır. Laptop ya da masaüstü bilgisayarlarınız için sadece donanımsal çözümler değil, yazılımsal anlamda da karşılaşacağınız her türlü soruna anında yanıt vermeye devam ediyoruz.

Tuzla Bilgisayar Bakım ve Onarım Servisi

Bilgisayar servisi olarak her türlü donanım arızaları başta olmak üzere ekran kartı, ana kart, monitör ve harddisk sorunları ile beraber laptop chipset değişimi ve bilgisayar ekran değişimi konusunda gerekli çalışmaları sunuyoruz. Üstelik işletim sisteminin çökmesi, virüs bulaşması ya da driver sorunları gibi yazılımsal hizmetleri de sunuyor ve yine garanti kapsamında değerlendiriyoruz.

Tuzla bilgisayar servisi olarak tarafımıza ulaşan genel teknik sorunlar şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Bilgisayarın açılmaması
 • Bilgisayarın resetlenmesi
 • İşletim sisteminin çalışmaması
 • İnternet sayfalarının açılmaması
 • Bilgisayarın kendiliğinde kapanması
 • DVD ya da CDROM arızaları
 • Virüs bulaşması
 • LCD monitör arızaları
 • Laptop sıvı kaçması
 • İnternete bağlanamama
 • Sürücü yükleyememe
 • İşletim sistemlerinde driver sorunları
 • Bilgisayarın yavaş çalışması
 • USB port arızaları
 • Laptop ekran kırılmaları

Sıraladığımız bu sorunların yanı sıra her marka yazıcılar için de firma olarak kalıcı çözümler sunmaya devam ediyoruz. Yazıcıların çalışmaması, tutukluk yapması ya da sürekli kendini resetlemesi gibi sorunlar için de günün herhangi bir saatinde KRY Bilgi Teknolojileri ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tuzla Kurumsal Bilgisayar Teknik Servisi

Bireysel olarak sunduğumuz bu hizmetlere ek olarak şirketlerin altyapısında ortaya çıkan sorunları ortadan kaldıran Tuzla bilgisayar servisi her zaman uygun fiyatlarla çalışmalarına devam etmektedir. Şirketlerin bu konuda başvurması gereken bazı hizmetler bulunmaktadır. Özellikle de network ve firewall çözümleri sayesinde ağ ve bilişim sistemlerinin güvenliğini sağlarken server satışı ve kurulumu, arşivleme, yedekleme ve sanallaştırma hizmetlerini de yine firmamızdan almanız mümkündür.

Tuzla’daki firmalar tarafından tercih ve tavsiye edilen bilgisayar servisimize gelen talepler anında değerlendirilir. İstanbul’daki trafik yoğunluğuna göre kısa sürede adrese ulaşmaya çalışan teknik ekibimiz öncelikle sorunun kaynağını inceler. Şirket ağ sistemlerinde genelde virüs, sızma, saldırı ve buna benzer sorunlar yaşanır. Haliyle bu tür durumlar, şirket arşivlerinin kaybolmasına neden olabilir. Oysa Tuzla bilgisayar servisi olarak yedekleme ve arşivleme çözümlerimiz ile şirkete ait verilerin başarılı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlıyoruz.

Sistem odası kurulumları da şirketler açısından önem arz eden durumlar arasındadır. Yeni kurulan bir şirketin elbette sistem odasına ihtiyacı bulunur. Bu süreci başarılı bir şekilde yönetirken aynı zamanda sistem odaları için doğru alanı paylaşıyor ve gerekli çalışmaları başlatıyoruz. Yine şirketlerin daha güvenli bir altyapı teknolojisine sahip olması adına network çözümleri üretiyor ve verilerin korunmasını sağlıyoruz.

Firewall çözümleri için de firmamıza ulaşan çok sayıda şirket bulunmaktadır. Tuzla’da bilgisayar servisi konusunda başarılı bir şekilde hizmet sunan firmamız, işletmelerin verilerini korumak adına en güncel teknolojilerle hareket eder. Yani kurumların profesyonel bir güvenlik duvarına ulaşmasını sağlar. Tuzla bilgisayar servisi sayesinde işletmelerin ağ yapısına uygulanacak saldırıların engellenmesi ve ağ sisteminin korunması gibi hizmetleri de sunmaya devam ediyoruz.

Firmamızdan hizmet talep etmek için [email protected] e-mail adresine bildirim gönderebileceğiniz gibi web sitemizde yer alan iletişim numarasını kullanabilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışını benimseyen firmamız profesyonel, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunarak her zaman kurumların ve bireysel müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır.

Scroll to Top