fbpx

Pendik Bilgisayar Servisi ile En İyi Teknik Destek

pendik bilgisayar servisi

Pendik bilgisayar servisi denilince bizim aklımıza bilgi işlem desteği ve server hizmetleri geliyor. KRY Bilgi Teknolojileri olarak sizlere mavi ekran hatalarının giderilmesinden server hizmetlerine kadar birçok seçenek sunuyoruz.

pendik bilgisayar servisi

Bilgi İşlem Birimlerine Teknik Destek Sağlıyoruz

İyi bir bilgisayar servisi, satış sonrasında da müşterilerine teknik destek sağlar. Pendik bilgisayar servisi olarak biz de aynı sorumluğu taşıyor ve gereğini yerine getiriyoruz.

Bilgi işlem servisi bir şirketin beynidir. En fazla iş bu birimden çıkar ve işlerin en yoğun olduğu yer de burasıdır.

Bilgi işlem merkezlerinde güçlü bir bilgisayar ki bu bilgisayara sunucu adı verilir ve bu sunucular verilerin saklanabilmesi için hayati öneme sahiptir.

Hastane, okul, devlet kurumları ve büyük firmalar… Aklınıza gelebilecek tüm büyük işletmelerde mutlaka bilgi işlem merkezi vardır.

Bilgi işlem birimi: tüm bilgisayarların ve ağ sisteminin çalışır durumda kalmasından sorumludur. Aynı zamanda biriken tüm verileri yedekler ve korunaklı bir yerde saklanmasını sağlar. Yani bu birimin işinin ne kadar olduğu yapmış olduğu işlerden bellidir.

Bazen öyle sorunlar meydana gelir ki, bilgi işlem merkezinde görev yapan personellerin bilgi ve becerileri, bu sorunları çözmek için yeterli değildir.

İşte bu noktada biz devreye gireriz. Deneyimli ve uzman personelimizi sorun olan yer için görevlendiririz. Gerekli olan tüm teknik desteği sağlarız. Zaten tüm sistemi biz kurduğumuz için sorunun kaynağını kısa sürede buluruz ve ne yapılması gerektiğini iyi biliriz.

Bilgisayar sistemleri ve ağ sistemleri hizmetlerini size sağlıyoruz ve satış sonrasında da size her türlü teknik destek hizmetini veriyoruz.

Her Türlü Server Satış ve Kurulum İşlemlerinizi Gerçekleştiriyoruz

Yüksek trafiğe sahip işlemleriniz var. O zaman mutlaka verilerin hızlı bir şekilde işlenmesi ve yedeklenmesi gerek.

Önünüzde iki seçenek var. Ya server kiralayacaksınız, ya da satın alacaksınız. Yani ya size ait olan bir sunucu sistemi olacak, ya da başkasının sunduğu ve başkalarına da kullandırdığı sunucu sistemlerini kullanacaksınız.

Mutlaka Okumalısın !  İçerenköy Bilgisayar Servisi: Anakart Tamirinde Bir Numara

İleriye yönelik yatırım ve bilgi güvenliği açısından bizce, sunucu ya da server satın almanız daha mantıklıdır.

Server satış ve kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yüksek güvenlik yazılımları ve sistemleri ile donatılmış serverlara sahip olacaksınız.

Server kurulum işlemlerine başlamadan önce neye ihtiyacınız olduğunu saptıyoruz. Çünkü birbirinden farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanan server türleri var. Bu türlerden hangilerinin size daha uygun olduğunu tespit ediyoruz.

Daha sonra kurulum işlemini tamamlıyoruz. Gerekli olan testleri yaptıktan sonra, sistemin tam olarak çalıştığından emin oluyoruz.

Satış sonrasında da sizlere her türlü teknik desteği sağlıyoruz. Hatta kısa bir eğitim programı düzenleyerek, sistemin işletmesini sağlayacak personelinizi eğitiyoruz.

Çözümleyemediğiniz bir sorunla karşılaşırsanız, mutlaka bizlerle iletişime geçin.

Mavi Ekran Hatalarını Gideriyoruz

Mavi ekran hatası RAM arızasından dolayıdır. Özellikle kişisel bilgisayarlarda meydana gelen bu durumun nedeni donanım çakışmasıdır.

Aynı zamanda yazılım çakışmalarında da bu durumla karşılaşabilirsiniz. Şirketinizde görev yapan personelinizin bilgisayarında bu sorunla karşılaşabilirsiniz.

Peki bu durumda ne yapmanız gerekiyor?

Tabi ki bizlerden profesyonel destek almanız gerekiyor.

Mavi ekran hatasının bir diğer nedeni de depolama birimlerindeki dosya sistemidir. İşletim sistemi, bazı durumlarda dosya sistemi üzerinde çalışmayı dururudur. Bu durum da mavi ekran hatasının oluşmasına neden olur.

Düşünün ki bir şirkette bir günde binlerce işlem yapılmaktadır. Yapılan işlemlerin sonucunda tabi ki işletim sistemi hata verebilir. Hatanın nedeninin şirkette çalışan bilgi işlem görevlileri tarafından anlaşılması da zor hatta imkansız olabilir.

KRY Bilgi Teknolojileri firması olarak elimizdeki en iyi yazılım teknolojilerini kullanıyoruz ve bilgisayarınızın arızası ne olursa olsun kısa sürede tespit edebiliyoruz.

Tuzla bilgisayar servisi hizmet içinde ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top