Pendik Bilgisayar Servisi

pendik bilgisayar servisi

Pendik bilgisayar servisi arayışında olanlar 7/24 KRY Bilgi Teknolojileri ile iletişime geçerek alanında uzman personellerden destek talep edebilir.

pendik bilgisayar servisi

Pendik’te bilgisayar servisi arayışlarınız için KRY Bilgi Teknolojilerini tercih edebilirsiniz. Pendik bölgesi için notebook ve bilgisayar servisi olarak yaptığımız çalışmalar her zaman firma garantisi kapsamında sunulmaktadır. Her marka bilgisayar veya laptop için tamir, bakım ve onarım, işletim sistemi yüklemeleri, yedek parça tedariki ve donanım satışı gibi hizmetlerden yararlanmak isteyenler hızlıca Pendik bilgisayar servisi üzerinden iletişime geçebilir. Üstelik bireysel bilgisayar kullanıcılarının yanı sıra işletmeler için de en son teknolojik gelişmeler ışığında çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

İşletmeler için Pendik Bilgisayar Teknik Servisi

Doğru teşhis ve çözüm anlayışına göre hareket eden Pendik bilgisayar servisi aynı zamanda teknoloji odaklı bir kurum kültürüne sahiptir. Bu yüzden müşterilerimize sunacağımız çözümlerin tamamı garanti kapsamındadır. Öncelikle işletmelerin yararlanacağını teknik servis hizmetleri;

  • Network ve altyapı çalışmaları
  • Firewall
  • Arşivleme – yedekleme hizmetleri
  • Donanım satış
  • Lisanslama
  • Sanallaştırma
  • Server kurulumu
  • Sistem odası kurulumu
  • Kurumsal bakış anlaşmaları şeklinde sıralanmaktadır.

Günün her saatinde firmamızı arayarak işletmelerinizin internet alt yapısında yaşanan sorunlar nedeniyle hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız hızlıca bulunduğunuz yere gelerek önce arıza tespit kaydı hazırlar. Müşterilerimize de bilgi aktardıktan sonra gerekli çalışmalar hızlı bir şekilde başlatılır.

İşletmeler için Network Çözümleri

Firmaların bilgi işlem alanında yaşadığı problemler artık Pendik bilgisayar servisi tarafından çözüme ulaştırılmaktadır. Firmaların isteklerine göre hareket ederken her zaman güvenli bir altyapı oluşturarak teknolojinin uzun vadeli ve sorunsuz olarak kullanılmasını sağlıyoruz.

Server Satış ve Kurulum Aşamaları

Sunucu sistemlerinde kurulum ve satış sürecini başarılı bir şekilde yöneten firmamız aynı zamanda server sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır. Bu konuda yeteri kadar profesyonel olan çalışma arkadaşlarımız aynı zamanda sistem odası kurulum taleplerini de karşılamaktadır.

Arşivleme – Yedekleme Çözümleri

Şirketlerin veri kaybını engellemek adına en son teknolojik çözümlerden yararlanan Pendik bilgisayar servisi olarak yedekleme ve arşivleme sürecini yönetmeye devam ediyoruz.

Pendik Bilgisayar Tamiri

KVKK’ya göre hareket eden firmamız, verilerin güvenliğini sağlamaktadır. Yani firmamıza bakım ya da onarım için teslim edeceğinizi bilgisayarlar KVKK’ya göre müşteri güvenliği sağlanarak işlemler tamamlandıktan sonra yeniden müşterilere gönderilmektedir. Haliyle KRY Bilgi Teknolojileri olarak verilerinizin güvenliğini sağlarken her türlü bilgisayar tamirini sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz. Laptop ekran ve chipset değişimi başta olmak üzere bilgisayar kasasında yaşanacak arızalar, harddisk problemleri, format, driver yükleme ve buna benzer tüm hizmetleri firmamızdan talep edebilirsiniz. Ayrıca yazıcı tamiri de yapan firmamız yine yazıcı markası fark etmeksizin sorunsuz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Pendik bilgisayar servisi donanımsal konularda yaşayacağınız sorunları garanti kapsamında ele almaktadır. Laptop arızalarıyla beraber bilgisayar ekranında kırılma, çatlama, kasa değişimi, donanım satış, virüs temizleme, işletim sistemi yükleme ya da yazıcı driver yükleme gibi süreçleri de yönetmeye devam ediyoruz. 7/24 ulaşabileceğiniz firmamız, İstanbul’daki trafik yoğunluğuna bağlı olarak en kısa sürede adresinize gelerek sorunu yerinde incelemektedir. Daha sonra arıza tespiti yapan uzmanlarımız müşterilere fiyat bilgisi de aktardıktan sonra çözüm merkezimize sorunlu bilgisayar ile gelmekte ve çalışmalarına başlamaktadır.

Pendik bilgisayar servisi iletişim için web sitemizde yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresine mail gönderebilirsiniz. Her zaman güleryüzlü ve profesyonel olan çalışanlarımız, sınırsız hizmet anlayışına göre hareket etmektedir. Üstelik uygun fiyat garantisi sunarken aynı zamanda kişisel verilerin gizliliğini de sağlamaktadır. Pendik bölgesinden iletişime geçen müşterilerimizin %100 memnuniyeti sağlandığı gibi etkin destek ve yüksek verimlilik politikasıyla İstanbul bölgesinin tamamına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Scroll to Top