fbpx

Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

garantili laptop ekran değişimi fiyatı

Herkes bütçesine uygun fiyatın ne olduğunu öğrenmek ister. Laptop ekran değişimi fiyatında da durum bu şekildedir. En ekonomik ve sorunsuz bir şekilde laptop ekran değişimi bazı unsurlara bağlıdır. Ekran değişim fiyatları; cihazın markasına, kalitesine, boyutlarına, çözünürlük değerlerine ve alacak olduğunuz hizmete göre farklılık gösterir.

laptop ekran değişimi fiyatı hakkında merak edilenler

Zaten piyasada ekran setlerinin fiyatı bellidir. Ekran setleri yabancı ülkelerden ithal edildiği için yabancı para kuru üzerinden fiyatları değişebilir. Onun dışında aşağı yukarı aynıdır. Değişen unsur ise işçilik hizmetidir.

Garantili Laptop Ekran Değişimi Fiyatı

Normalde, laptop ekran değişimi fiyatı birçok serviste garantili olarak gerçekleştirilir. Ancak bazı servislerde garantili uygulamanın yapılmadığını görüyoruz. Diz üstü bilgisayarınızın garanti süresi bitmiş olabilir. Ancak yine de aldığınız hizmete garanti verebilen servislerden hizmet almanızı tavsiye ediyoruz.

garantili laptop ekran değişimi fiyatı

Garantili laptop ekran değişimi hizmeti veren servislerde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Çünkü verilen hizmette herhangi bir sorun çıksa bile, hizmeti veren servis sorunu telafi edecektir.

Laptop LCD Ekran Değişimi Fiyatı

Standart laptop LCD ekran değişimi fiyatı ortalama olarak 280 TL civarındadır. Ancak bu fiyatlar kur artışına ve laptopun marka ve modeline göre farklılık gösterebilir. Biz bu yazıda sizlere fikir vermek amacıyla fiyat bilgisi veriyoruz.

laptop lcd ekran değişimi fiyatı

Yani ekran değiştirmek isterseniz, güncel kurları takip etmelisiniz. Ayrıca marka ve modele göre fiyat bilgisini tamir servislerinden almalısınız.

Şimdi sizlere piyasada en çok satılan bazı markaların ekran değişimlerinin fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Böylece satın aldığınız hizmet ve ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz.

Mutlaka Okumalısın !  Sultanbeyli Bilgisayar Servisi: Firewall ve Network Altyapı Çözümlerinde Bir Numara

HP Laptop Ekran Değişimi Fiyatı

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi ekran değişimi fiyatı, marka ve modele göre farklılık gösteriyoruz. HP laptop ekran değişimi fiyatının da ortalama olarak 600-650 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Bahsettiğimiz bu fiyata servis ücreti dahil değildir. Çünkü her firma kendisine göre ortalama bir fiyat belirler.

Lenovo Laptop Ekran Değişimi Fiyatı

Lenovo laptop ekran değişimi fiyatı, servis ücreti hariç olmak üzere ortalama 550-600 TL civarındadır. Tekrar belirtelim ki, markanın modeline göre fiyatlarda farklılık olabilir. Ancak siz yine de bu fiyata yalnızca ekran setinin satın alınabileceğini bilin ve servis ücreti için mutlaka tamir servislerinden fiyat alın.

Dell Laptop LCD Ekran Değişimi Fiyatı

Dell marka laptopunuz varsa, 500 TL civarında ekran seti maliyeti karşınıza çıkacaktır. Servis ücretini de değişim yapacak tamir servisinden öğrenebilir ve hesabınızı ona göre yapabilirsiniz. Dell Laptop LCD ekran değişimi fiyatı tamir servisine göre farklılık gösterecektir.

Asus Laptop LCD Ekran Değişimi Fiyatı

Asus laptop LCD ekran değişimi fiyatı size ortalama 650-700 TL’ye mal olacaktır. Tabi ki modele göre de fiyatta farklılık olabilir.

Toshiba Laptop Ekran Değişimi Fiyatı

Çoğu tamir servisi, Toshiba laptop ekran değişimi fiyatı olarak net bir fiyat söyleyebilirler. Ayrıca 1 yıl garantili olarak ekran değişimi de sağlayabilirsiniz. Toshiba marka laptoplarda ekran değişimi ortalama olarak, 550-600 TL’ye mal olacaktır.

Samsung Laptop Ekran Değişim Fiyatı

Piyasada çokça tercih edilen markalardan bir tanesi de Samsung markasıdır. Samsung laptop ekran değişim fiyatı, diğer markalarda olduğu gibi markanın modeline göre farklılık gösterebilir. Ancak diyebiliriz ki ortalama olarak, 550-600 TL civarında ekran setine para ödeyeceksiniz.

Acer Laptop Ekran Değişimi Fiyatı

Acer laptop ekran değişimi fiyatı ortalama olarak 250-400 TL arasında yapılmaktadır. Modele göre de fiyatlarda artış olabilir.

Packard Bell Laptop LCD Ekran Değişimi Fiyatı

500-650 TL civarında Packard Bell Laptop LCD Ekran değişim fiyatından bahsedebiliriz. Tabi ki söylediğimiz bu fiyat yalnızca ekran setinin maliyetidir. Değişim ücreti için tamir servisinden bilgi almanız gerekiyor.

Mutlaka Okumalısın !  Profesyonel E-Posta Hesabıyla İtibarınızı Güçlendirin: Kurumsal E-Posta'nın Sırları

MSI Laptop LCD Ekran Panel Değişimi Fiyatı

MSI laptop LCD ekran panel değişimi fiyatı ortalama olarak 750-800 TL arasında bir bedele mal olacaktır. bu ücretin 600 TL kadarı panel ücreti olarak sizlere yansır. Tabi ki model ve tamir servisinin işçilik ücretine göre de fiyatlar değişebilir.

Compaq Laptop Ekran Değişimi Fiyatı

HP markasının ürünü olan Compaq laptop ekran değişimi fiyatı ortalama olarak 650 TL civarındadır. Yani sadece ekran seti bu fiyatadır. İşçilik ücreti ise tamir servisine ve model türüne göre farklılık gösterir.

HP laptop ekran değişim fiyatı, diğer modellerde daha farklı olabilir.

Exper Laptop Ekran Değişimi Fiyatı

Exper laptop LCD ekran değişimi, diğer markalara göre nispeten biraz daha hesaplıdır.

Exper laptop ekran değişimi fiyatı ortalama olarak 437-500 TL arasında değişir. Bu ücrete değişim dahil değildir.

Alienware Laptop Ekran Değişimi Fiyatı

Alienware laptop ekran değişimi fiyatı, Dell markası ve modelleriyle paralel gider. Bunun nedeni Dell şirketinin bu markayla ortak olmasıdır.

Monster Laptop Ekran Değişimi Fiyatı

Monster laptop ekran değişimi fiyatı, diğer markalardan daha pahalıdır. Oyun bilgisayarı olan Monster laptopa sahipseniz, öncelikle ekran setinin ne kadar olduğunu mutlaka araştırın. Çünkü en pahalı kısım, ekran setidir.

Laptop ekran değişimi ihtiyacınız varsa mutlaka ön araştırma yapın. Aldığınız farklı fiyatları kıyaslayın ve kararınızı verin.

Laptop camı ve laptop ekran seti değişim fiyatları hakkında KRY Bilgi Teknolojileri firmasından da yardım alabilirsiniz. Laptop tamiri konusunda uzun yıllardır süre gelen tecrübemizle fayda maliyetli odaklı çözümler sunuyoruz, bize ulaşın her tür marka ve model laptop ekran değişimi hakkında sizleri detaylı bilgilendirelim.

Ayrıca kamera sistemi kurulumu hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olmak için ilgili sayfamızı mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

2 thoughts on “Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler”

  1. İrfan Özer avatarı
    İrfan Özer

    Leptop’umun ekranı kırılmıştı sayenizde kandırılmadan piyasa fiyatını öğrendim ve yaptırdım çok teşekkürler.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top