Biz kimiz?

KRY Bilgi Teknolojileri, çağın gereklerine uygun şekilde ilerlemeyi ilke edinen kurumsal firma ve işletmelere bilgi ve iletişim teknolojileri alanında çözümler sunar. IT ve ERP çözümleri, Firewall ve kamera güvenlik sistemi, kurumsal bakım çalışmaları, lisanslama ve IP santral hizmetlerini kurumsal firmalara ulaştıran KRY Bilgi Teknolojileri, müşteri taleplerini gözeten farklı çözümleri ile etkin hizmet verimliliğine ulaşır.

Kalite fark yaratmaktır

KRY Bilgi Teknolojileri, bilişim teknolojileri alanındaki uzman kadrosu ile kurumsal firma ve işletmelerin ihtiyaçlarını çözüme kavuşturur. Alanında uzman ekip tarafından hızlı, sonuç odaklı ve kaliteli çalışmalarla müşteri memnuniyetini ilke edinen KRY Bilgi Teknolojileri, birinci sınıf ekipman ve işçilik kullanımı ile tüm hizmet süreçlerinin yüksek kalite standartlarında gerçekleşmesini sağlar.

Misyon ilkeleri,

Değişen çağa ayak uyduracak çözüm ve hizmet profilleri ile müşterilere daima en iyisini sunmak. Bu yönde kendini yenileyen insan kaynaklarına sahip bulunmak.

Vizyon ilkeleri,

Bilişim ve bilgi teknolojileri çözümleri üreten firmalar arasında en yenilikçi yapıya sahip olmak. Geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet modelleriyle tüm firmaları buluşturmak.