Ümraniye Bilgisayar Servisi

ümraniye bilgisayar servisi

Ümraniye bilgisayar servisi konusunda alanında uzman ve sektörde lider bir kurum olan KRY Bilgi Teknolojileri, 7/24 aktif destek sunmaktadır.

ümraniye bilgisayar servisi

Bilgisayarınızın markası ne olursa olsun Ümraniye bilgisayar servisi olarak kişisel veya kurumsal ürünler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İşletim sistemi ve server kurulumu başta olmak üzere hata giderme, arızalar, masaüstü ve laptop bilgisayarların bakımı, onarımı, format işlemleri ve yazıcı sorunlarını kısa sürede ortadan kaldıran firmamız her zaman uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Güleryüzlü personellerimiz donanım kaynaklı işlemlerin yanı sıra yazılım kaynaklı işlemlerde de her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Donanım Kaynaklı Teknik Sorunlar

Ümraniye bilgisayar servisi masaüstü bilgisayarların yanı sıra notebook ve laptoplar için tamir, servis, arıza giderme ve kurulum işlemleri yapmaktadır. Ayrıca Windows işletim sistemi kurma, server kurulumu ve tüm marka bilgisayarların donanım kaynaklı teknik sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Donanım kaynaklı sorunlar arasında ayrıca bilgisayar ekranının kurulması, kasa tamiri, harddisk sorunları ve buna benzer tüm problemler de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Daima yenilikçi çözümler sunarken alanında uzman çalışanlarımız sayesinde KRY Bilgi Teknolojileri her zaman tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Üstelik kişisel bilgisayarlarla beraber kurumsal firmaların yazılım sorunlarını da kısa sürede çözerek daha güvenli bir alt yapı sağlamaya devam ediyoruz. Son olarak yazıcı arızaları için de bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yazılım Kaynaklı Teknik Sorunlar

Yazılım kaynaklı teknik sorunların başında hatalı server ve işletim sistemi kurulumu gelmektedir. Bu tür sorunlar için sistemlerinizin zarar görmemesi adına profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmalara ihtiyacınız olacaktır. Tam da bu noktada Ümraniye bilgisayar servisi olarak server kurulum ve satış başta olmak üzere lisanslama, sistem odası kurulumları, veri kurtarma ve yedekleme, ağ (network) işlemleri ile beraber tüm yazılım hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz.

Firewall Çalışmaları

Firma olarak ağ sistemlerinizin güvenliğini sağlamak adına teknolojinin tüm imkanlarını kullanmaya devam ediyoruz. İşletmelerin siber saldırılara karşı genelde savunmasız olduğu biliniyor. Bu kapsamda kötü yazılımları ortadan kaldırarak tüm sızmaları önlemek adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Server Satışı

Server satışı ve kurulumu konusunda da hizmet almak için bilgisayar servisimize ulaşmanıza yeterlidir. Sunucu sistemlerinizde yapacağımız özel çalışmalar sayesinde güvenlik açıklarının kapanmasını sağlamaya devam ediyoruz.

Network Çalışmaları

İşletmelerin network alt yapı sistemlerinde oluşabilecek sorunları anında ortadan kaldıran Ümraniye bilgisayar servisi aynı zamanda güncel yazılımları kullanmaya devam etmektedir.

Arşivleme

Firmaların bilgi tabanlı yönetim sürecine dahil olarak yedekleme ve arşivleme sürecini yönetmeyi sürdürüyoruz. Ayrıca bu çözümlerde iletişim teknolojisinde kullanılan tüm araçları da kullanıyor ve işletmelerin memnuniyetini sağlıyoruz. Sunduğumuz diğer çözümler;

  • Lisans takibi – lisanslama
  • Sanallaştırma
  • Donanım satış
  • Sistem odası kurulumu
  • Kurumsal bakım anlaşmaları şeklindedir.

Ümraniye Bilgisayar Tamiri

Firma olarak Ümraniye’de profesyonel bir şekilde hizmet sunmayı sürdürüyoruz. Laptop ya da masaüstü fark etmeksizin bilgisayarlarınızda yaşanan sorunları kısa sürede kalıcı çözüme ulaştırırken %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Ekran kırılmaları, harddisk problemleri, kasa tamiri, formatlama ve diğer tüm sorunlar için Ümraniye bilgisayar servisi hizmetinizdedir. KRY Bilgi Teknolojileri olarak bilgisayar ve yazıcıların bakım, tamir, arıza tespiti ve onarım süreçlerini yönetirken her türlü teknik desteği de sağlamaya devam ediyoruz. Web sitemizdeki iletişim bölümünden güleryüzlü personellerimize ulaşabileceğiniz gibi [email protected] mail adresi üzerinden de teknik destek talep edebilirsiniz. Ekibimiz İstanbul’daki trafik yoğunluğuna göre en kısa sürede adresinize gelerek detaylı bir inceleme yapmakta ve fiyat bilgisi paylaştıktan sonra hizmet vermeye başlamaktadır. Personellerimizin her biri alanında uzmanlaşmış ve uzun süredir firmamıza çalışmalarını sürdüren kişilerden oluştuğu için kalıcı çözümler sunmayı garanti etmekteyiz.

Scroll to Top