Bilgisayar Sistemleribakım onarım avantajları

KRY Bilgi Teknolojileri, kurumsal bakım anlaşması kapsamında ihtiyacınız olan tüm hizmetleri günün her saatinde sizlerle paylaşmaktadır. Aylık ya da yıllık anlaşmalar gereği bilgisayar ve çevre birimleri için destek alabilirsiniz.

İşletme ve kurumların bilgisayar teknolojilerinden yararlanarak daha verimli ve işlevsel iş süreçlerine imza atmaları bazı riskleri de beraberinde getirir. Tüm iş süreçlerinin ve operasyon faaliyetlerinin bilgisayar ve bilgi teknolojileri üzerinden gerçekleşiyor olması sistem güvenliği ve donanım arızaları karşısında faaliyetlerin olumsuz etkilenmesine neden olabilir.

kurumsal bakım anlaşması

İş verimliliğinden ödün vermemek adına bilgisayar ve çevre teknolojilerinin düzenli bakım ve onarımları ile ilgili bir dizi tedbirlerin alınması önemlidir. Bu konuda hassasiyeti olan firma ve kurumların bilgisayar donanım ve sistemlerinden kaynaklı problem yaşama riski en aza iner;  bu da iş süreçleri ile alakalı asıl risk unsurları tespit ve çözmeye yönelik daha fazla yoğunlaşma şansı demektir.

Kurumsal bakım anlaşmaları, server, bilgisayar çevre birimleri başta olmak üzere bilgisayar yazılımları ve donanım konusunda belirlenen saatlerde yaşanan arızalar için yapılmaktadır. KRY Bilgi Teknolojileri olarak yaşayabileceğiniz herhangi bir teknik sorun için anlaşma gereği günün her saatinde sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca kurumsal bakım anlaşması kapsamında acil çözüm gereken tüm işlemler, profesyonel teknik ekibimiz sayesinde yapılmaktadır. Server ve Bilgisayarlara müdahale eden ekibimiz aynı zamanda sorunların giderilmesi noktasında tüm imkanları kullanmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Kapsadığı Hizmetler

Firmamızla imzalayacağınız kurumsal bakım anlaşması kapsamında pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz. Bilgisayar ve buna bağlı sistemlerin belirli bir ömrü vardır. Bir sistemin ve elektronik cihazın ömür boyu kullanılabilmesi mümkün değildir. Bu bakımdan bakım ve onarım gibi gereksinimlere ihtiyaç duyar.  Kurumsal bakım anlaşmaları ile de firmaların sahip olduğu cihazların uzun ömürlü kullanımı hedeflenir. Bu açıdan kurumsal bakım anlaşması ile elde edilecek fayda ve kapsam şöyledir:

 1. Özellikle çok fazla işlem yapılan ve aktif şekilde kullanılan cihazların performanslarının korunabilmesi adına bakımla ilgili yapılması gerekenlerin her ay düzenli bir şekilde tekrarlanması lazımdır. Bu yönde, kurumsal bakım anlaşmaları işletme ve kurumlara önemli ayrıcalık ve avantaj sağlar.
 2. Bir firmanın bilgisayarında ortaya çıkan sistem veya donanımsal arızaları teknik servis aracılığı ile çözüme kavuşturmak kapsayıcı bir tercih değildir. Birden fazla bilgisayara sahip bir kurumun peyderpey arıza çıkaran her bir bilgisayarı için teknik servis çağrılması önemli bir maliyet ortaya çıkarır.
 3. Ayrıca, sadece ortaya çıkan problemin çözümüne yönelik bir müdahalede bulunulduğu ve bakım gerçekleşmediğinden dolayı ikinci üçüncü bir arızanın söz konusu olup olmayacağı da belirsizdir. Tüm bunlar iş akış süreçlerine ve personel verimliliğine zarar verici hususları ifade eder.
 4. Kurumsal bakım çözümleri konusunu ayrıcalıklı kılan husus, problemlere odaklanmakla beraber problemin çıkmasını önleyici, kapsamlı bakım çalışmaları ve fizibilite raporlarının çıkarılmasıdır.
 5. Ayrıca, firmaların eskiyen donanım ve yazılımlarının güncelleştirmelerine yönelik tavsiye ve yönlendirmelerle de daha verimli bir çalışma ortamın elde edilmesini sağlayıcı danışmanlık da verilir. Böylece firma için önem ifade eden bilgisayar ve buna bağlı çalışan bilgi teknolojilerinden faydalanma maksimum düzeye çıkar.

kurumsal bakım anlaşması kapsamı

KRY Bilgi Teknolojileri ofisinde ya da yerinde periyodik kurucu bakım desteğinin yanı sıra;

 • Arızalı Cihazlar için Geçici Yedek Cihaz Çözümleri
 • Windows Tüm İşletim Sürümleri Desteği
 • Yazıcı Driver Kurulum ve Teknik Hataları
 • Kamera Sorunları (Kurulum ve Devreye Alma Tarafamızdan Yapılmışsa)
 • MS Office Uygulamaları Çalışma Sorunları
 • Windows Serverları için Tüm İşletim Sürümleri Çözümü
 • Orijinal Yedek Parça Desteği
 • Sektörel ya da Ticari Programların İstemci Kurulumu
 • Bilgisayar Çevre Birimlerinin Arıza Tespit ve Onarımı
 • Notebook Arızaları
 • Monitör Arıza Tespit ve Onarım Çözümleri .
 • Plotter Yazıcı Çözümleri şeklindedir.

Bakım anlaşması boyunca firmamız 4 ay da 1 kez olarak senede 3 defa periyodik koruyucu bakım hizmeti sunmaktadır.

Firmamız sıraladığımız bu maddelerin yanı sıra özel olarak gerekli gördüğünüz hizmetleri de anlaşma kapsamına alabilmektedir.

Kurumsal bakım anlaşmalarında ayrıca şirket içindeki her bilgisayarlar için aylık bakım yapılmaktadır. Antivirüs Spy güncellemesi ya da virüs taraması yapmanın yanı sıra aşağıdaki çözümler de bakım anlaşması kapsamında yer alır;

 • Sınırsız Telefon Desteği
 • Hosting ve Sunucu için Anlaşmalı Hizmetler
 • Server Kurulumu ve Yapılandırma
 • Haftalık, Aylık ve Günlük Otomatik Yedekleme Senaryoları Kurma
 • Teknik destek işlemlerini yürütmek
 • Windows teknik destek hizmeti
 • Email Server Hizmetleri
 • Microsoft Exchange server kurulumu ile beraber tüm bakım ve destek uygulamaları
 • Active Directory Yönetim ve Destek
 • DNS server hizmetleri
 • IP santral desteği
 • Sarf malzemelerin temini, takibi ve teslimatı
 • Mail Güvenlik ve Antivirüs Hizmetleri

Bakım Anlaşmaları Neden Gereklidir?

Kurumsal bakım çözümleri ile bilgisayar ve buna bağlı çevre birimlerinin donanımsal ve yazılımsal her türlü sorunlarına karşı çözümler üretilir. Ancak ifade edildiği üzere asıl gerçekleştirilmesi hedeflenilen husus, aylık bakım çalışmaları ile çıkma ihtimali olan arıza ve problemlerin öncesinden tespit edilip, iyileştirilmesidir. Böylece iş akış süreçlerine asla zarar gelmez ve işyeri faaliyetleri devam eder. Bu bakımdan sürekli bilgisayar teknolojilerinden dolayı veri kaybı yaşayan, çalışma verimliliği düşen, zaman kaybı yaşayan işletme ve firmaların kurumsal bakım çözümleri hizmetlerinden acilen yararlanması gerekir.

Kurumsal bakım çözümleri sözleşmesinden hemen sonra ilk bakım çalışması başlar. Bu çalışmada, eksiklikler belirlenir, sistem yedekleri alınır, donanımlar ve sistemler için yapılması gereken müdahaleler sistemli bir şekilde gerçekleştirilir.

Bakım Onarım Anlaşmasının Avantajları Nelerdir?

Firmamızla yapacağınız kurumsal bakım anlaşması her şeyden önce sınırsız destek avantajı sunar. Yani müşterilerimiz anlaşma ile beraber dilediği kadar yerinde destek hakkına sahip olur. Diğer avantajlar ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

bakım onarım avantajları

Yedek Parça Opsiyonları: Yedek ünitelerde arıza yaşanması halinde sistemin işleyişini aksatmadan gerekli müdahaleler yapılabilir.

Proje Danışmanlığı: Yapacağınız anlaşma süresince şirketlerin başlatacağı IT projelerinde KRY Bilgi Teknolojilerinin uzman danışmanları tarafından destek sağlanır.

7/24 Hizmet: Mesai içinde ya da dışında kritik sistemler için firmamız çalışmalara devam etmektedir.

Proaktif Bakım Seçenekleri: Bilgisayarların işletim sistemlerinden kaynaklanan problemlere zamanında müdahale edilir.

Garantili Hizmet Anlayışı: Anlaşmalı müşterilerimize yaşadıkları sorunlar kapsamında garantili hizmet sunulur.

Fiyat Avantajı: Sistem güncellemelerinin yanı sıra işletim sistemi problemlerinde her zaman fiyat avantajına yönelik çözümler aktarılır.

Destekte Öncelik: Sunulacak desteğin anlaşma kapsamında verilmesi nedeniyle sorunsuz olarak hizmet anlayışına uyum sağlanır.Bu yüzden bakım anlaşması olan müşterilerimizin sorunları öncelikli değerlendirilir.

Sınırsız Destek: Bakım onarım anlaşmasının en önemli avantajı, müşterilerimize sınırsız destek sunarak %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Görüldüğü üzere kurumsal bakım anlaşması, şirketlere her zaman öncelik tanır. Başlangıçta ön görüşme yapacağımız kurumların ilk olarak talepleri alınır. Ardından müşteri temsilcilerimiz uzman teknik personellerimiz ile beraber işletme analizi yapar. Bu analiz, alınması gereken hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmamızı sağlar. Ardından sözleşme hazırlanarak firmaya sunulur. Yine bu süreçte firmaların büyüklüğüne göre ekiplerimiz toplu çalışmak adına gerekli aksiyonları almaktadır. İlk bakımın ardından firmanın eksikleri, teknik yapısı ve geliştirilmesi gereken sistemler incelenir ve rapor halinde işletme yönetimiyle paylaşılır. Son aşamada ise karşılaşılacak sorunlar için yerinde ve hızlı destek sunulmaya başlanır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Teklifi Nasıl Yapılır?

Günümüzde kurumsal bakım anlaşması teklifi oluşturulurken bazı kriterlere göre hareket edilmektedir. Öncelikle şirketler bakımı yapılacak bilgisayar ve server adetini belirler. Yani firmanızdaki bilgisayar ve server sayısına göre KRY Bilgi Teknolojileri üzerinden talep formu oluşturmanız gerekir. Bu bilgisayarların masaüstü ya da dizüstü olması önemli değildir.  Teklif aşamasında firmamız öncelikle talepleri dinler. Ardından profesyonel temsilcilerimiz firmamızda hizmet veren mühendislerimizle birlikte işletmeyi yerinde detaylı analiz ederek client ve serverlar üzerinde çalışan koşan roller topolojisi çıkarılır ve verilecek hizmetler paylaşır. Daha sonra teklif aşamasına geçilir ve teklif olumlu görüldüğünde sözleşme imzalanarak onaylanması beklenir. Hızlıca onaylanacak olan sözleşmeden sonra uzman ekibimiz işletmede yer alan bilgisayarlarda toplu çalışma sürecini başlatır. Yedekler alınır ve aynı zamanda eksikler de belirlenir. İlk bakımın ardından firmanın eksikleri ve teknik yapısının yanı sıra geliştirmeler hakkında rapor hazırlanır. Bakım anlaşması kapsamında şirket yönetimine sunulan raporla beraber tüm sorunlar için yerinde destek sağlanmaktadır.

Bakım anlaşmasının bir diğer aşamasında şirket lokasyonu paylaşılır. Yani kurumsal bakım anlaşması yapmak istediğiniz zaman fiyat politikasını belirleyecek kriterlerden biri de şirketin konumudur. İstanbul bölgesinde her zaman uygun fiyatlarla hizmet sunan firmamız, farklı şehirlerden gelen talepler için de gerekli bilgi paylaşımını yapmaktadır. Projelerimizde yerinde keşif yaptıktan ve tüm ekipman kontrollerini sağladıktan sonra fiyat teklifi vererek süreci başlatıyoruz.

Bakım anlaşmalarında üçüncü aşama, bilgisayarların konumudur. Yani şirketinizde bakımı yapılacak cihazların aynı yerde olması, pratik bir şekilde süreci yönetmemizi sağlar. Bir nevi şube mantığı olarak çalışan şirketlerin hizmet alınacak bilgisayarları belirli bir bölgede çalıştırması önemlidir.

KRY Bilgi Teknolojileri, şirketleri bazı konularda uyarmaktadır. Bakım anlaşması gereği firmada çalışan personellerin aslında bilgisayar tecrübesine sahip olması gerekir. Bu durum cihazlardaki arızaların daha uzun dönemde yaşanmasına da olanak sağlar. Ayrıca şirketlerin iş yükünü engellemek amacıyla iş yerlerindeki personellere gerekli eğitimlerin verilmesi önemlidir.

Sonuç olarak bilgisayar bakım ya da kurumsal bakım anlaşması süresince laptop ya da masaüstü bilgisayar sistemlerinin firmamızca kontrol edilebiliyor olması gerekir. Aynı durum yazıcılar için de geçerlidir. Toparlayacak olursak;

 • Yazıcı Bakımı
 • Laptop ve Bilgisayarların Periyodik Bakımları
 • Kurumsal Mail Adres İşlerinin Yürütülmesi
 • Bilgisayar Sarf Malzemesi Tedariki
 • Güvenlik Kamerası Kurulum ve Bakım İşlemleri
 • Firewall Bakım ve Destek
 • Server Kurulum ve Destek
 • Network Çözümleri
 • IP santral Sistemleri Bakım ve Onarımı
 • Sunucu Bakım ve Onarım İşlemleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Önemi

Kurumsal bakım anlaşmalarının önemi her geçen gün artmaktadır. Öncelikle işletmelerin veri kaybını engellemek adına alacağı aksiyonların yetersiz olduğu bilinmelidir. Tam da bu noktada kurumsal bakım anlaşması kapsamında yedekleme ve arşivleme çözümleri firmamız tarafından başarılı bir şekilde sunulmaktadır. Çünkü işletmeler veri elde ederken birçok analiz aracı kullanır. Bu durumda yapılarını güçlendirirken müşterilerine daha mantıklı çözümler sunabilir ve rekabete dayanıklılık artırılabilir.

kurumsal bakım anlaşması önemi

Ancak veri yedekleme ve arşivleme hizmeti almayan işletmeler karşılaştıkları bilgi işlem sorunlarında birçok kayıp yaşayabilir. Veri kayıpları da haliyle firmalara ciddi anlamda zarar vermektedir. Günümüzde elektronik arşivleme mekanizmalarının doğru teknolojilerle entegre edilmesi çok önemlidir. Bu noktada SAN, DAS ve NAS gibi yedekleme çözümlerini de bakım anlaşması kapsamında firmalara sunmaya devam ediyoruz.

Arşivleme ve yedekleme yapmak her zaman veri güvenliği sağlar. Ayrıca veri güvenliği demek, işletmelerin uzun soluklu çalışmalarına devam etmesi anlamına gelir. O halde KRY Bilgi Teknolojileriyle yapacağınız kurumsal bakım anlaşmalarında bilgi gizliliği kapsamında gerekli çözümlerin sunulmaya devam edildiğini unutmayın.

Network ve alt yapı çözümleri de yine kurumsal bakım anlaşması ile beraber sunulan hizmetlerdir. Network sistemleri, bilişim teknolojileri açısından her zaman önemlidir. Özellikle de birden çok personele sahip olan şirketler bu hizmetlerden yararlanmak için KRY Bilgi Teknolojilerine ulaşmaktadır. Ayrıca bakım anlaşması kapsamında da network çözümlerine ulaşabileceğiniz için günün herhangi bir saatinde bizi aramanız yeterli olacaktır.

Tıpkı network gibi önemli olan bir diğer ağ sistem güvenliği çözümü, Firewall çözümleridir. Firma olarak şirketlerin ihtiyaç duyduğu tüm alt yapı güvenlik seçeneklerini sunarken aynı zamanda veri kayıplarına da anlık müdahale için yedekleme hizmeti aktarıyoruz. Yine bu süreçte kurumsal bakım anlaşması kapsamında ağ sistemlerini kontrol ederken firewall ihtiyaçlarını da hesapladıktan sonra gerekli çalışmalara başlıyoruz. Her bilgisayar için güvenlik duvarı oluştururken kötü yazılımların ağa dahil edilmesini de engelliyor ve bu sayede bilgisayar alt yapısını koruyoruz.

Kurumsal bakım anlaşmaları sayesinde bir firmanın verilerini ele geçirmek amacıyla yapılan saldırılar engellenebilir. Çünkü bu anlaşmalarla beraber aylık periyodik bilgisayar bakımları gerçekleştirilir. Olası bir güvenlik açığı anında kapatılarak firmaları tehdit eden unsurlar da ortadan kaldırılır. Aynı şekilde şirket bilgisayarlarından zararlı sitelere giriş yapan cihazlar engellendiği gibi DDOS gibi saldırılar nedeniyle ağ sisteminde yaşanabilecek sorunlar da kontrol edilir.

Görüldüğü üzere kurumsal bakım anlaşması her zaman önemli bir hizmettir. KRY Bilgi Teknolojileri olarak İstanbul’daki tüm şirketler için hazırladığımız hizmetler en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Bununla birlikte firmamızdan fiyat ve hizmetlere dair bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterlidir. 7/24 hizmet anlayışına uygun olarak çalışırken markası fark etmeksizin tüm bilgisayar, laptop ve yazıcılar için de bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyoruz.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Faydaları Nelerdir?

Öncelikle kurumsal bakım anlaşması yaptığınız zaman en düşük sistem kesintisi ve yüksek performans ile karşılaşırsınız. Bununla beraber aşağıda anlaşma gereği elde edeceğiniz faydaları sıralıyoruz;

kurumsal bakım anlaşması faydaları

 • Bilgisayar parçaları tedarikinde indirimlerle karşılaşırsınız.
 • Anlaşmanın içeriğine göre aylık veya yıllık ödeme imkanına sahip olursunuz.
 • Büyük bir maliyet tasarrufu sağlarsınız.
 • Bilgisayarların teknik destek aşamasında profesyonel IT önerilerinden yararlanırsınız.
 • Günlük, haftalık ya da aylık önleyici bakım hizmeti alırsınız.
 • Casus yazılım ve virüs temizleme uygulamalarından faydalanırsınız.
 • Yazılım ve donanım kurulumu yaptırırsınız.
 • Veri kurtarma ve yedekleme konularında tam destek alırsınız.
 • Hizmet çağrılarında sınırsız destek imkanına sahip olursunuz.

Bunlarla beraber KRY Bilgi Teknolojileri olarak optimize edilmiş bilgisayarlarınız sayesinde hızlı bir kullanım yapabilirken bilgisayar korsanlarına karşı daha tedbirli olmaya başlayabilirsiniz. Tek pencerede tüm bilgisayarlara sunduğumuz teknik destek sayesinde şirketler uzun bir süre sorunsuz olarak çalışmaya devam etmektedir. Öte yandan şirketlere özel Windows işletim sistemi ayarlarını optimize etme, arızalı parçaların onarımı ve değişimi, sabit sürücü birleştirmeleri ve bilgisayarların her ay koruyucu bakım işlemlerini de firma olarak üstlenmeye devam ediyoruz.

Hizmet almak isteyen müşterilerimiz genelde aşağıdaki başlıklarda internet üzerinden araştırma yapmaktadır;

 • Bilgisayar bakım fiyatları
 • Kurumsal bakım anlaşmaları
 • Bilgisayar yıllık bakım anlaşması
 • Teknik servis ücretleri
 • Bilgi işlem bakım hizmetleri
 • Server kurulumu
 • Bilgisayar bakım anlaşmaları teklifleri
 • Windows server bakım ve onarımı
 • İstanbul kurumsal bakım anlaşması
 • İstanbul server kurulumu yapan firmalar
 • İstanbul bilgisayar bakım anlaşması hizmeti
 • Aylık bilgisayar bakım anlaşması
 • PC yıllık – aylık bakım anlaşmaları

Günün her saatinde firmamızdan talep edebileceğiniz bu hizmetlere ek olarak bireysel bilgisayarlarınız için de teknik destek alabilirsiniz. Marka fark etmeksizin laptop ve bilgisayarlarınızda yaşayacağınız tüm sorunlara anında çözüm üreten KRY Bilgi Teknolojileri aynı zamanda kurumsal müşterilerine özel imkanlar da sunmaktadır. Başta kurumsal bakım anlaşması olmak üzere server kurulumu, alt yapı desteği, donanım satış, lisanslama ve sistem odası kurulumu gibi hizmetleri de bizden alabilirsiniz.

Kurumsal Bakım Anlaşması Ücretlendirme Kriterleri

KRY Bilgi Teknolojileri olarak sunduğumuz bu hizmetin ücretlendirme aşamalarında bazı kriterler söz konusu olacaktır. Öncelikle sunucu ve bilgisayar sayısına göre değişen ücretlendirme süreci network sayısı ve yapısına göre de hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra bilgisayar konfigürasyonlarıyla beraber mevcut ticari yazılımların durumuna göre de ücrette değişiklik yaşanabilir. Firma olarak her zaman en uygun çözüm avantajı sunarken alanında uzman yazılımcı desteği ile aradığınız tüm hizmetleri aktarmaya devam ediyoruz.

Kurumsal bakım anlaşmalarında net bir fiyatın belirlenmesi için öncelikle personellerimiz adrese giderek sistemi inceler. Daha sonra raporlarını oluşturur ve takdim eder. Ayrıca firmaların iş yükü ve kapasitesine göre her zaman ekonomik maliyetlerle karşılaşıldığını unutmayın.

Firmalardaki tarayıcı, yazıcı ve elbette bilgisayar birimlerinin sayı olarak fazla olması her zaman teknik ve alt yapı sorunlarına davetiye çıkaracaktır. Özellikle de arıza ve bakım konusunda zaman kaybı yaşamamak isteyen şirketler kurumsal bakım anlaşması yaptırarak bu sorunu ortadan kaldırır. Birbirinden farklı avantajlar sunan bu süreci değerlendirirken mutlaka firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Ayrıca 7/24 çalışma prensibiyle hareket ederken uzman teknik ekibimiz sayesinde ihtiyacınız olan her türlü çözümü sunmaya devam ediyoruz. İstanbul’daki pek çok şirkete bugüne kadar hizmet vermiş olan firmamız daima uygun fiyat politikasıyla hareket etmektedir. Bu nedenle firmamızı arayarak detaylı bilgiler alabilir veya personellerimizin şirketinize gelerek rapor oluşturmasını talep edebilirsiniz.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

Firmamızca sunulan kurumsal bakım anlaşması tavsiyemiz 1 yıllık olmasına rağmen, 6 aylık ya da 1 yıllık süreler halinde yapılmaktadır.

KRY Bilgi Teknolojileri Teknik Destek Çözümleri

Firma olarak her marka bilgisayarların bakım ve onarımının yanı sıra laptop chipset değişimi, ekran değişimleri, yazıcı servisi, ticari programlar ve mail kurulumu kapsamında çözümler sunmaya devam ediyoruz. Güvenlik alanında ağ güvenlik sistemleri, yedekleme çözümleri, güvenlik kamerası ve antivirüs programları hizmetleri sunarken her zaman kalıcı çözümler üretmeyi sürdürüyoruz.

Kurumsal bakım anlaşması kapsamında ise genel olarak notebook, tablet, yazıcılar, bilgisayar, yedekleme üniteleri, lazer yazıcı, Firewall, santral ve telefon ile beraber kamera sistemleri konusunda hizmet verirken Network kapsamında;

 • Modem
 • Yönlendirici
 • Firewall
 • Bakır ve fiber kablolama
 • Erişim noktası
 • Switch üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Bakım anlaşması kapsamında ayrıca uzak masaüstü ya da telefon ile yardım da sunulmaktadır. Bu yüzde 7/24 bizi arayarak ihtiyacınız olan her türlü çözüme kavuşmanız mümkündür.

Aylık ya da yıllık olarak rutin bakımı yapılması gereken bilgisayar çevre birimlerinin ayrıca yerinde bakım ve onarımı önemlidir. Çünkü şirketler artık teknolojinin imkanlarından yararlanırken ağ sistemleri üzerinde de yüksek performans talep eder. Malware, Spyware ve virüs gibi zararlı yazılımlardan da korunması gereken bilgisayarların kablolu ya da kablosuz olması önemli değildir. Mesai saatleri içinde teknik destek kapsamına giren tüm çözümleri sunarken acil giderilmesi gereken arızalar için de mutlaka kurumsal bakım anlaşması yapılmalıdır.

Yerinde Destek ve Kontrol İmkanı

Şirketlerin bilgisayar sistemlerindeki sorunlarını teşhis etmek için yerinde destek hizmeti sunan KRY Bilgi Teknolojileri, hızlı ve yapıcı müdahale garantisi vermektedir. Ayrıca firmamız her zaman profesyonel bir yapıda çalışmaktadır. Yani teknoloji odaklı bir kurum kültürüne sahip olarak milenyum çağının gerektirdiği tüm hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Öte yandan kurumsal firmalarda doğru teşhis anlayışına göre hareket ettiğimiz için uzun yılların deneyimi sayesinde karşılaşılan tüm sorunları da ortadan kaldırıyoruz. Bugüne kadar bizi tercih etmiş olan firmalar ve web sitemizde paylaştığımız çözüm ortaklarımız sayesinde %100 müşteri memnuniyeti sağladığımızı da unutmayın.

Teknik Destek ve Çözüm Garantisi

Kurumsal bakım anlaşması ile beraber her türden arıza için bizi aramanız yeterlidir. İletişim numaramızın yanı sıra [email protected] e-mail adresimizden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Son olarak İstanbul’daki trafik yoğunluğuna bağlı bir şekilde bulunduğunuz adrese gelecek olan güler yüzlü ve profesyonel teknik ekibimiz önce ekspertiz hizmeti sunacaktır. Daha sonra yapılması gerekenler ve sunulması gereken hizmetleri sizlerle paylaşarak firmamıza dönecek ve çalışmalar için hazırlanacaktır. Son aşamada ise bilgisayarlarınızın tüm teknik ve alt yapı kapsamına giren işlemlerini tamamlayarak daha uzun süreli kullanım yapmanızı sağlayacaktır.